February 3, 2023, 10:24 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁৱৰ কুজিদাঁহত ক্ৰিকেট কৰ্মশালাৰ আয়োজন বৰ্ষাপাৰাত এ আৰ ৰহমানৰ সৈতে গীত গালে অসমৰ জীয়ৰী অন্তৰা নন্দীয়ে কি আছে নীলমণি ফুকনৰ গোপন পত্ৰত? আজিৰে পৰা গুৱাহাটীত আৰম্ভ G20 ৰ বৈঠক প্ৰেমত হাবুডুবো খোৱা উৰ্বশ্ৰীৰ প্ৰেম হৈ ৰ’ল আধৰুৱা… বিতৰ্কই লগ এৰা নাই সাহিত্য সভাৰ, কাৰ্যসূচীত বিনা অনুমতিত সন্নিবিষ্ট কৰিলে সাহিত্যিক ৰীতা চৌধুৰীৰ নাম নিম্ন মধ্যবিত্তক আকৰ্ষণ কৰিবলৈ কৰৰ বোজা কিছু হ্ৰাস কৰাৰ প্ৰস্তাৱ দিছে নিৰ্মলা সীতাৰমণে APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল

সৰুপথাৰ সমষ্টিৰ ফুলবাৰী পঞ্চায়তৰ সভাপতি জ্যেতিপ্ৰসাদ বৰাৰ বিজেপিত যোগদান

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, June 4, 2022
  • 56 Time View

অৰুপ পূজাৰী, মুৰফুলনীঃ উজনিৰ সৰুপথাৰ সমষ্টি কংগ্ৰেছ শূন্য হৈ পৰাৰ দিশে আগবাঢ়িছে৷ সমষ্টিটোৰ কংগ্ৰেছৰ প্ৰায় সংখ্যক নেতা বিজেপিলৈ গমন কৰিছে৷ তাৰ মাজতে আজি কংগ্ৰেছৰ ফুলবাৰী গাঁও পঞ্চায়তৰ সভাপতি জ্যেতি বৰাই বিজেপিত যোগদান কৰে৷ মৰঙী মৌজাৰ ফুলবাৰী গাঁও পঞ্চায়তৰ সভাগৃহত সৰুপথাৰৰ সমষ্টিৰ বিধায়ক বিশ্বজিৎ ফুকনৰ উপস্থিতিত জ্যেতি বৰাৰ লগতে ফুলবাৰী পঞ্চায়তৰ আঞ্চলিক সদস্য ৰাজেশ লোহাৰে বিজেপিত যোগদান কৰে৷ ফুলবাৰী মণ্ডল কংগ্ৰেছৰ সভাপতি-সম্পাদকৰ লগতে শতাধিক কংগ্ৰেছ কৰ্মীয়ে ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টীত যোগদান কৰে। সুৰেন্দ্ৰ নাথ গগৈৰ সভাপতিত্বত অনুষ্ঠিত সভাত মৰঙী জিলা পৰিষদৰ সদস্যা পূৰবী শৰ্মা, দৈগ্ৰোং পঞ্চায়তৰ সভানেত্ৰী জুমনি বৰুৱা, লেতেকুজান পঞ্চায়তৰ সভাপতি সুজিত বৰা, মূৰফুলনী গাঁও পঞ্চায়তৰ সভাপতি চন্দন কাকতি, মৰঙী কৃষক মৰ্চাৰ সভাপতি লিপিকা বৰা উপস্থিত থাকে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে