July 2, 2022, 2:41 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি দেৱৰাজ ৰয় কলেজত “অসমীয়া গদ্যৰ গতিপথ” শীৰ্ষক মনোজ্ঞ বক্তৃতা অনুষ্ঠান কমতাপুৰ অটোনমাচ কাউঞ্চিলৰ সচিবালয় ভৱনৰ আনুষ্ঠানিক ভাবে মুকলি কমনৱেলথ গেমছত খেলাৰ যোগ্যতা অৰ্জন শিৱসাগৰৰ জীয়ৰী পপী হাজৰিকাই গোৱালপাৰাত অসম আৰক্ষীৰ সঞ্চালক প্ৰধান ভাস্কৰজ্যোতি মহন্তৰ বিশেষ শিশু আৰক্ষী গোটৰ শুভ উদ্বোধন প্ৰথম খোজতে উন্নত ফলাফল পৰমাইভেটি জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্বামী স্ত্ৰীৰ চিপ লৈ আত্মহত্যা বিশিষ্ট সমাজকৰ্মী প্ৰতাপ বৰদলৈৰ পৰলোক নগাঁওত বন্যাৰ্তক বান সাহায্য বিতৰণ কানহায়ালাল হত্যাকাণ্ডৰ তদন্তৰ দায়িত্ব NIAক প্ৰদান কামৰূপ জিলা পথ সুৰক্ষা সমিতিৰ বৈঠক সম্পন্ন

সৰুপথাৰ সমষ্টিৰ ফুলবাৰী পঞ্চায়তৰ সভাপতি জ্যেতিপ্ৰসাদ বৰাৰ বিজেপিত যোগদান

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, June 4, 2022
  • 24 Time View

অৰুপ পূজাৰী, মুৰফুলনীঃ উজনিৰ সৰুপথাৰ সমষ্টি কংগ্ৰেছ শূন্য হৈ পৰাৰ দিশে আগবাঢ়িছে৷ সমষ্টিটোৰ কংগ্ৰেছৰ প্ৰায় সংখ্যক নেতা বিজেপিলৈ গমন কৰিছে৷ তাৰ মাজতে আজি কংগ্ৰেছৰ ফুলবাৰী গাঁও পঞ্চায়তৰ সভাপতি জ্যেতি বৰাই বিজেপিত যোগদান কৰে৷ মৰঙী মৌজাৰ ফুলবাৰী গাঁও পঞ্চায়তৰ সভাগৃহত সৰুপথাৰৰ সমষ্টিৰ বিধায়ক বিশ্বজিৎ ফুকনৰ উপস্থিতিত জ্যেতি বৰাৰ লগতে ফুলবাৰী পঞ্চায়তৰ আঞ্চলিক সদস্য ৰাজেশ লোহাৰে বিজেপিত যোগদান কৰে৷ ফুলবাৰী মণ্ডল কংগ্ৰেছৰ সভাপতি-সম্পাদকৰ লগতে শতাধিক কংগ্ৰেছ কৰ্মীয়ে ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টীত যোগদান কৰে। সুৰেন্দ্ৰ নাথ গগৈৰ সভাপতিত্বত অনুষ্ঠিত সভাত মৰঙী জিলা পৰিষদৰ সদস্যা পূৰবী শৰ্মা, দৈগ্ৰোং পঞ্চায়তৰ সভানেত্ৰী জুমনি বৰুৱা, লেতেকুজান পঞ্চায়তৰ সভাপতি সুজিত বৰা, মূৰফুলনী গাঁও পঞ্চায়তৰ সভাপতি চন্দন কাকতি, মৰঙী কৃষক মৰ্চাৰ সভাপতি লিপিকা বৰা উপস্থিত থাকে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে