January 30, 2023, 8:13 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা ওড়িশাৰ স্বাস্থ্যমন্ত্ৰীলৈ আৰক্ষীৰ গুলী বাঢ়িয়েই আছেঃ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা আকৌ বাঢ়িব বিদ্যুৎ মাচুল ৩৭ খন পতাকা উত্তোলনেৰে আৰম্ভ হ’ল সদৌ অসম গ্ৰাম্য পুথিভঁৰাল সন্থাৰ ৰাজ্যিক অধিবেশন কটন বিশ্ববিদ্যালয়ত ড০ সূৰ্য কুমাৰ ভূঞাৰ জন্মদিৱস উদযাপন

মাৰ্ঘেৰিটাৰ মাকুমবাগান তিনিআলিত পথ দুৰ্ঘটনা, থিতাতে নিহত ১

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, April 3, 2022
  • 107 Time View

মাৰ্ঘেৰিটাৰ পৰা ফাইজুৰ ৰহমানঃ তিনিচুকীয়া জিলাৰ মাৰ্ঘেৰিটাৰ মাকুমবাগান তিনিআলিত ৩১৫নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত ভয়াবহ দুৰ্ঘটনাত এগৰাকী পথচাৰী থিতাতে নিহত হয়। উদণ্ড বাইক আৰোহী এখন অটোক খুন্দা মৰাৰ ফলত থিতাতে নিহত হয় অটোচালক। বাইক আৰোহী গুৰুতৰভাৱে আহত হয় যদিও পলায়ন কৰে৷ পাৱৈৰ পৰা মাৰ্ঘেৰিটালৈ আহি আছিল AS-23-G-1585 নম্বৰৰ অটোখন। অটোখনত এজন যাত্ৰী আছিল। একেটা পথৰে আহি থকা AR-12-9138 নম্বৰৰ পালচাৰ বাইকখনে মাকুমবাগানৰ সমীপত ৩১৫নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত পিছফালৰ পৰা খুন্দিয়াই। ফলত অটোখন বাগৰি পৰে। দুৰ্ঘটনাত বিক্ৰম ভট্টচাৰ্য নামৰ অটো চালকজন থিতাতে নিহত হয়৷ যাত্ৰী প্ৰমোদ তপ্ন গুৰুতৰভাৱে আহত হয়৷ ইতিমধ্যে আহত প্ৰমোদক মাৰ্ঘেৰিটা অসামৰিক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰা হৈছে। অৱশ্যে সংকটজনক হোৱা বাবে ডিব্ৰুগড়লৈ প্ৰেৰণ কৰে। অন্যহাতে দুৰ্ঘটনা সংঘটিত কৰি বাইক চালকে পলায়ণ কৰে। বাইক চালকজন নামদাংৰ জনৈক কালু বুলি জনা গৈছে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে