February 6, 2023, 10:21 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

মুখ্যমন্ত্ৰীক জেহাদীৰ ভাবুকি পত্ৰ

Reporter Name
  • Update Time : Tuesday, January 24, 2023
  • 13 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ গণৰাজ্য দিৱসৰ পূৰ্বে মুখ্যমন্ত্ৰীক প্ৰত্যাহ্বান জনায় জেহাদীৰ ভাবুকি পত্ৰ৷ বৰপেটাৰ বহৰিৰ বুনাগোঁসাই থানত উদ্ধাৰ হৈছে ভাবুকি পত্ৰ৷ মন্দিৰৰ চৌহদত উদ্ধাৰ কৰা হৈছে কেইবাখনো ভাবুকি পত্ৰ৷ বান্দালী জানৰ পাৰ জেহাদী ক্লাবৰ নামত প্ৰেৰণ কৰা হৈছে এই ভাবুকি পত্ৰ৷ ৷ তাৰাবাৰী আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিছে পত্ৰখন৷

উল্লেখ্য যে ভাবুকি পত্ৰত মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাক প্ৰত্যাহ্বান জনায় বান্দালী ৰিজাৰ্ভত উচ্ছেদ চলাবলৈ কৈছে৷ দম আছে যদি বান্দালী ৰিজাৰ্ভত উচ্ছেদ কৰি দেখুওৱাক বুলি উল্লেখ কৰা হৈছে পত্ৰত৷ লগতে ভাগৱত মন্দিৰত গৰু কুৰবাণীৰো ভাবুকি দিয়া হৈছে৷ ইফালে জেহাদীৰ ভাবুকি পত্ৰ সন্দৰ্ভত মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে কয় যে এই বিষয়ত মই খবৰ ৰখা নাই৷ সমগ্ৰ ঘটনাৰ তদন্ত কৰিব আৰক্ষীয়ে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে