February 9, 2023, 1:45 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

IPL2020: পৰাজিত হৈও শ্ৰেয়ছ আয়াৰে ভৰিব লগা হ’ল জৰিমণা! কিন্তু কিয়? পঢ়ক এই বাতৰি…

Reporter Name
  • Update Time : Wednesday, September 30, 2020
  • 107 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ ড্ৰীম-১১ আইপিএলৰ ১১ সংখ্যক খেলখনত চানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদৰ বিৰুদ্ধে খেলপথাৰত নামিছিল দিল্লী কেপিটেলছ। খেলখনত চানৰাইজাৰ্ছ হায়দৰাবাদে ১৫ ৰানত জয়লাভ কৰে। ইফালে খেলত পৰাজিত হোৱাৰ উপৰিও এতিয়া জৰিমণাও ভৰিব লগা হৈছে দিল্লী কেপিটেলছৰ অধিনায়ক শ্ৰেয়ছ আয়াৰে।

খেলখনত শ্ল’ অভাৰ ৰেটৰ বাবে শ্ৰেয়ছ আয়াৰক বিহা হৈছে ১২ লাখ টকাৰ জৰিমণা। আইপিএলে জাৰি কৰা এক বিবৃতিত শ্ৰেয়ছ আয়াৰক জৰিমণা বিহাৰ বিষয়ে জানিবলৈ দি কৈছে যে আইপিএলত আয়াৰৰ এয়া প্ৰথম ভুল। উল্লেখ্য যে, ড্ৰীম-১১ আইপিএলত শ্ল’ অভাৰ ৰেটৰ বাবে ইয়াৰ পূৰ্বে জৰিমণা বিহা হৈছিল ৰয়েল চেলেঞ্জাৰ্ছ বাংগালুৰুৰ অধিনয়াক বিৰাট কোহলীক। কিংগছ-১১ পঞ্জাৱৰ বিৰুদ্ধে অৱতীৰ্ণ হোৱা খেলৰ সময়ত কোহলীক ১২ লাখ টকাৰ জৰিমণা বিহিছিল আইপিএলে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে