February 6, 2023, 9:47 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

ডাম্পাৰৰ পৰা পথত পৰিছিল মাটি, কিণকিণিয়া বৰষুণত পিছল খাই থিতাতে নিহত বিজয়

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, March 24, 2022
  • 196 Time View

শিৱসাগৰৰ ৰুদ্ৰসাগৰত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনাত বিজয় নাথ (২৩) নামৰ এজন যুৱকৰ মৃত্যু৷ শিৱসাগৰৰ পৰা গৌৰীসাগৰ সোণতলি চিগাৰ ঘৰলৈ পত্নী বুলি গগৈ নাথ আৰু ৩ বছৰীয়া সন্তানসহ মটৰ চাইকেলত গৈ থকা অৱস্থাতে সংঘটিত হয় পথ দুৰ্ঘটনাত প্ৰাণ হেৰুৱাই বিজয় নাথে৷ বিজয় নাথে পত্নী-সন্তানসহ AS-04-P-6054 নম্বৰৰ মটৰ চাইকেলৰে গৈ থকা অৱস্থাত বোকাময় পথত নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাই পথৰ ওপৰত বাগৰি পৰাত আন এখন গাড়ীয়ে মহতিয়াই নিয়ে৷ ফলত বিজয় নাথৰ থিতাতে মৃত্যু হয়৷ লগতে পত্নী আৰু সন্তান গুৰুতৰভাৱে আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈ চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হ’বলগীয়া হয়৷ শিৱসাগৰ অসামৰিক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰা হৈছে৷ অবৈধ খননৰ ফলত পথ দুৰ্ঘটনা সংগটিত হোৱাৰ অভিযোগ উঠিছে৷ ৰুদ্ৰসাগৰ অঞ্চলত অবৈধ মাটি খনন কৰি ডাম্পাৰৰে কঢ়িওৱাৰ ফলত ৰাজপথত সৰি পৰা মাটিয়ে পথ পিছল কৰাৰ ফলতেই প্ৰাণ হেৰুৱালে যুৱকজনে৷ মাটি কঢ়িওৱা বাহনৰ পৰা পৰি যোৱা মাটিৰে ভৰি আছিল সমগ্ৰ পথ চোৱা৷ যাৰ বাবে এজাক কিণকিণিয়া বৰষুণৰ ফলত বিপদসংকুল হৈ পৰে সমগ্ৰ পথচোৱা৷ শিৱসাগৰৰ বিভিন্ন অঞ্চলত অবৈধ খননত ব্যৱহৃত বাহনৰ ফলত বহু কেইটা পথ বোকাময় হৈ পৰিছে। এজাক বৰষুণতে ভয়ংকৰ ৰূপ লৈছে বাট-পথে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে