February 9, 2023, 2:21 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

বুমেৰাং হ’ল বিৰোধীৰ তৎপৰতা, গুৱাহাটী পৌৰ নিগমৰ ৫৫ ৱাৰ্ডৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা কংগ্ৰেছৰ

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, March 26, 2022
  • 144 Time View

গুৱাহাটী পৌৰ নিগমৰ নিৰ্বাচনত বিৰোধীৰ উমৈহতীয়া প্ৰাৰ্থী দিয়াৰ তৎপৰতা একপ্ৰকাৰ বুমেৰাঙত পৰিণত হ’ল৷ গুৱাহাটী পৌৰ নিগমৰ ৬০টা ৱাৰ্ডৰ ভিতৰত কংগ্ৰেছে আজি ৫৫টা ৱাৰ্ডৰ বাবে প্ৰাৰ্থীৰ নাম অকেলে ঘোষণা কৰিছে৷ পৌৰ নিগমৰ নিৰ্বাচনৰ বাবে বিৰোধী ৰাজনৈতিক দলসমূহে একত্ৰিত হৈ নিৰ্বাচনত অৱতীৰ্ণ হ’বলৈ সাজু হৈছিল৷ তাৰ মাজতে বিৰোধীক শ’লঠেকত পেলাই আজি কংগ্ৰেছে প্ৰথমখন প্ৰাৰ্থী তালিকা প্ৰকাশ কৰে। মুঠা ৬০টা ৱাৰ্ডৰ ভিতৰত প্ৰথমখন তালিকাত ৫৫টা ৱাৰ্ডৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা কৰে কংগ্ৰেছে। বাকী থকা ৫টা ৱাৰ্ডৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম শীঘ্ৰেই ঘোষণা কৰিব বুলি জানিব পৰা গৈছে৷ কিন্তু সাত বিহুৰ পিছত পৌৰ নিগমৰ নিৰ্বাচন অনুষ্ঠিত কৰাৰ দাবী জনাই আহিছিল কংগ্ৰেছে৷ ১৯ এপ্ৰিলত সাত বিহুৰ মাজতে অনুষ্ঠিত হ’ব পৌৰ নিৰ্বাচন।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে