February 9, 2023, 1:11 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

ৰিয়া-চৌবিকৰ পিতৃৰ প্ৰতিক্ৰিয়া…ধন্যবাদ ইণ্ডিয়া, মধ্যমবৰ্গীয় পৰিয়াল এটাক শেষ কৰি পেলালে

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, September 6, 2020
  • 89 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ জনপ্ৰিয় অভিনেতা সুশান্ত সিং ৰাজপুত আত্মহত্যা কাণ্ডৰ লগতে ড্ৰাগছ যোগান কাণ্ডত সুশান্তৰ প্ৰেয়সী অভিনেত্ৰী ৰিয়া চক্ৰৱৰ্তীক দীৰ্ঘদিন ধৰি ইডি, মুম্বাই আৰক্ষী, বিহাৰ আৰক্ষী, নাৰ্ক’টিক কন্ট্ৰ’ল ব্যুৰ’ (এনচিবি), চিবিআই আদি তদন্তাকাৰী সংস্থাই জেৰা তথা সোধ-পোছ কৰি গৈছে৷ ইতিমধ্যে নাৰ্ক’টিক কন্ট্ৰ’ল ব্যুৰ’ই ৰিয়া চক্ৰৱৰ্তীৰ ভাতৃ চৌবিক চক্ৰৱৰ্তী আৰু সুশান্তৰ গৃহ পৰিচালক চেমুৱেল মিৰিণ্ডাক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে৷

আদালতত হাজিৰ কৰি নাৰ্ক’টিক কন্ট্ৰ’ল ব্যুৰ’ই জিম্মাত লৈ চৌবিক চক্ৰৱৰ্তী আৰু সুশান্তৰ গৃহ পৰিচালক চেমুৱেল মিৰিণ্ডাক জেৰা কৰি গৈছে৷ আনহাতে সুশান্ত সিং ৰাজপুত আত্মহত্যা কাণ্ডৰ সৈতে ড্ৰাগছৰ সংযোগ সন্দৰ্ভত আজি নাৰ্ক’টিক কন্ট্ৰ’ল ব্যুৰ’ সোধ-পোছ কৰিছে অভিনেত্ৰী ৰিয়া চক্ৰৱৰ্তীক৷ ৰিয়া চক্ৰৱৰ্তীক আজি নাৰ্ক’টিক কন্ট্ৰ’ল ব্যুৰ’ গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ পূৰ্ণ সম্ভাৱনাই দেখা দিছে৷ সুশান্ত আত্মহত্যা কাণ্ডৰ তদন্ত কৰি নাৰ্ক’টিক কন্ট্ৰ’ল ব্যুৰ’ এটা দলে আজি ৰিয়া চক্ৰৱৰ্তীৰ ঘৰত উপস্থিত হৈছিল পুৱাই৷ দলটোৰ সৈতে মুম্বাই আৰক্ষীও উপস্থিত থাকে৷

জানিব পৰা মতে, এনচিবিৰ দল ঘৰত উপস্থিত হোৱাৰ প্ৰায় কিছু সময় পিতে ১১ বজাত ৰিয়া চক্ৰৱৰ্তী এনচিবিৰ কাৰ্যালয়লৈ ওলাই আৰু বৰ্তমানেও সোধ-পোছ চলি আছে৷ ইপিনে পুত্ৰক গ্ৰেপ্তাৰ আৰু কন্যাৰ নিৰৱচ্ছিন্ন জেৰা কৰাত প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে চৌবিক চক্ৰৱৰ্তী আৰু ৰিয়াৰ পিতৃয়ে৷ ৰিয়া-চৌবিকৰ পিতৃ ইন্দ্ৰজিত চক্ৰৱৰ্তীয়ে কয় যে ধন্যবাদ ইণ্ডিয়া, আপোনাসৱে মোৰ পুত্ৰক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিলা৷ মই বিশ্বাসেৰে ক’ব পাৰো যে মোৰ কন্যাৰ অৱস্থাও তেনেকুৱাই হ’ব৷ আপোনালোকে এটা মধ্যমবৰ্গীয় পৰিয়ালক সম্পূৰ্ণ ৰূপে শেষ কৰি পেলালে৷ সম্পূৰ্ণ ৰূপে৷ ন্যায়ৰ বাবে সকলো কৰাটো ভাল..জয় হিন্দ৷

আনহাতে ৰিয়াৰ অধিবক্তা সতীশ মানচিন্দে কয় যে ৰিয়াই গ্ৰেপ্তাৰ হ’বলৈ সাজু৷ এয়া এক মিচন হয়৷ যদি কাৰোবাক ভালপোৱাটো পাপ হয়৷ তেন্তে তেওঁ পাপত ভূগিবলৈ সাজু আছে৷ তেওঁ নিৰ্দোষী৷ তেওঁ বিহাৰ আৰক্ষী চিবিআই, ইডি, ইচিবিৰ দ্বাৰা ৰুজু কৰা কোনো এটা গোচৰৰ বাবে জামিন আবেদন দাখিল কৰা নাই৷ এতিয়ালৈ আদালয়ৰ দুৱাৰত টোকৰ দিয়া নাই৷ যোৱা ৪ চেপ্তেম্বৰত ৰিয়াৰ ভাতৃ চৌবিকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল নাৰ্ক’টিক কন্ট্ৰ’ল ব্যুৰ’ই৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে