July 2, 2022, 1:51 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি দেৱৰাজ ৰয় কলেজত “অসমীয়া গদ্যৰ গতিপথ” শীৰ্ষক মনোজ্ঞ বক্তৃতা অনুষ্ঠান কমতাপুৰ অটোনমাচ কাউঞ্চিলৰ সচিবালয় ভৱনৰ আনুষ্ঠানিক ভাবে মুকলি কমনৱেলথ গেমছত খেলাৰ যোগ্যতা অৰ্জন শিৱসাগৰৰ জীয়ৰী পপী হাজৰিকাই গোৱালপাৰাত অসম আৰক্ষীৰ সঞ্চালক প্ৰধান ভাস্কৰজ্যোতি মহন্তৰ বিশেষ শিশু আৰক্ষী গোটৰ শুভ উদ্বোধন প্ৰথম খোজতে উন্নত ফলাফল পৰমাইভেটি জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্বামী স্ত্ৰীৰ চিপ লৈ আত্মহত্যা বিশিষ্ট সমাজকৰ্মী প্ৰতাপ বৰদলৈৰ পৰলোক নগাঁওত বন্যাৰ্তক বান সাহায্য বিতৰণ কানহায়ালাল হত্যাকাণ্ডৰ তদন্তৰ দায়িত্ব NIAক প্ৰদান কামৰূপ জিলা পথ সুৰক্ষা সমিতিৰ বৈঠক সম্পন্ন

ৰাহুল গান্ধীয়ে ই ডিৰ সন্মোখত উপস্থিত হোৱাৰ পূৰ্বে কংগ্ৰেছৰ সকলো সাংসদক ১৩ জুনত মুখ্য কাৰ্যালয়ত উপস্থিত হোৱাৰ নিৰ্দেশ

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, June 11, 2022
  • 20 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ নেচনেল হেৰাল্ড গোচৰত অভিযুক্ত ছোনিয়া গান্ধী আৰু ৰাহুল গান্ধীলৈ ই ডিয়ে জাননী প্ৰেৰণ কৰা সন্দৰ্ভত কংগ্ৰেছে দেশজুৰি সংবাদমেলৰ জো-যা চলাইছে।
কংগ্ৰেছ দলৰ সকলো সাংসদক ১৩ জুনৰ পুৱা দলৰ মুখ্য কাৰ্যালয়ত উপস্থিত হ’বলৈ নিৰ্দেশ প্ৰদান কৰা হৈছে ইডিৰ সন্মুখত ৰাহুল গান্ধীৰ উপস্থিতিৰ পূৰ্বে। সূত্ৰ অনুসৰি, সাংসদসকলৰ উপৰি দলৰ সকলো জ্যেষ্ঠ নেতাই ৰাহুল গান্ধীৰ সৈতে ই ডি কাৰ্যালয়লৈ পদযাত্ৰা কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

ক’ৰোনা সংক্ৰমণৰ বাবে বুধবাৰে কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধী ই ডিৰ সন্মুখত উপস্থিত হ’ব নোৱাৰিলে। কংগ্ৰেছৰ মুখপাত্ৰ পৱন খেৰাই কয় যে আমাৰ লুকুৱাবলৈ একো নাই। সূত্ৰ অনুসৰি, কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধীয়ে ই ডিৰ সন্মুখত হাজিৰ হ’বলৈ ৩ সপ্তাহৰ সময় বিচাৰিছে।

 

 

 

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে