January 30, 2023, 8:33 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা ওড়িশাৰ স্বাস্থ্যমন্ত্ৰীলৈ আৰক্ষীৰ গুলী বাঢ়িয়েই আছেঃ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা আকৌ বাঢ়িব বিদ্যুৎ মাচুল ৩৭ খন পতাকা উত্তোলনেৰে আৰম্ভ হ’ল সদৌ অসম গ্ৰাম্য পুথিভঁৰাল সন্থাৰ ৰাজ্যিক অধিবেশন কটন বিশ্ববিদ্যালয়ত ড০ সূৰ্য কুমাৰ ভূঞাৰ জন্মদিৱস উদযাপন

ৰাহুল গান্ধীয়ে ই ডিৰ সন্মোখত উপস্থিত হোৱাৰ পূৰ্বে কংগ্ৰেছৰ সকলো সাংসদক ১৩ জুনত মুখ্য কাৰ্যালয়ত উপস্থিত হোৱাৰ নিৰ্দেশ

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, June 11, 2022
  • 39 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ নেচনেল হেৰাল্ড গোচৰত অভিযুক্ত ছোনিয়া গান্ধী আৰু ৰাহুল গান্ধীলৈ ই ডিয়ে জাননী প্ৰেৰণ কৰা সন্দৰ্ভত কংগ্ৰেছে দেশজুৰি সংবাদমেলৰ জো-যা চলাইছে।
কংগ্ৰেছ দলৰ সকলো সাংসদক ১৩ জুনৰ পুৱা দলৰ মুখ্য কাৰ্যালয়ত উপস্থিত হ’বলৈ নিৰ্দেশ প্ৰদান কৰা হৈছে ইডিৰ সন্মুখত ৰাহুল গান্ধীৰ উপস্থিতিৰ পূৰ্বে। সূত্ৰ অনুসৰি, সাংসদসকলৰ উপৰি দলৰ সকলো জ্যেষ্ঠ নেতাই ৰাহুল গান্ধীৰ সৈতে ই ডি কাৰ্যালয়লৈ পদযাত্ৰা কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

ক’ৰোনা সংক্ৰমণৰ বাবে বুধবাৰে কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধী ই ডিৰ সন্মুখত উপস্থিত হ’ব নোৱাৰিলে। কংগ্ৰেছৰ মুখপাত্ৰ পৱন খেৰাই কয় যে আমাৰ লুকুৱাবলৈ একো নাই। সূত্ৰ অনুসৰি, কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধীয়ে ই ডিৰ সন্মুখত হাজিৰ হ’বলৈ ৩ সপ্তাহৰ সময় বিচাৰিছে।

 

 

 

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে