February 6, 2023, 9:08 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

ৰাজ্যিক পৰিবহণ সন্থাৰ সাধাৰণ সম্পাদক তথা প্ৰাক্তন বিধায়ক অতুল চন্দ্ৰ শইকীয়াৰ মৃত্যু বাৰ্ষিকী পালন

Reporter Name
  • Update Time : Wednesday, June 1, 2022
  • 29 Time View

ডিজিটেল ডেস্ক : আজি ৰাজ্যিক পৰিবহণ সন্থাৰ প্ৰতিষ্ঠাপক সাধাৰণ সম্পাদক অতুল চন্দ্ৰ শইকীয়াৰ মৃত্যু বাৰ্ষিকী পালন কৰা হয়৷ বিগত বৰ্ষৰ দৰে এইবেলিও ৰাজ্যিক পৰিবহণ সন্থাৰ প্ৰতিষ্ঠাপক সাধাৰণ সম্পাদক অতুল চন্দ্ৰ শইকীয়াৰ ৪০ সংখ্যক মৃত্যু বাৰ্ষিকী সন্থাৰ কাৰ্যালয়ত পালন কৰা হয়৷ প্ৰয়াত শইকীয়া সৰ্বভাৰতীয় শ্ৰমিক নেতা তথা প্ৰাক্তন বিধায়ক আছিল৷ তেওঁৰ মৃত্যু বাৰ্ষিকী অনুষ্ঠানত সন্থাৰ তৰফৰ পৰা তেওঁৰ প্ৰতিচ্ছবিত মাল্যাৰ্পন কৰে সন্থাৰ সাধাৰণ সম্পাদক দ্বীজেন লহকৰে৷ বন্তি প্ৰজ্বলন কৰে নিগমৰ পৰিচালন সঞ্চালক ৰাহুল চন্দ্ৰ দাসে৷ অনুষ্ঠানত বিশিষ্ট অতিথি হিচাপে উপস্থিত থাকে অতনু শইকীয়া৷ সন্থাৰ বিষয়ববীয়া ক্ৰমে চুলেমান আলী বেপাৰী, অমৰজ্যোতি বৰঠাকুৰ, গুণজিৎ পাঠক, কনক ভৰালী, কৈলাশ তালুকদাৰ, ৰঞ্জন গোস্বামী, কৃষ্ণ তালুকদাৰকে ধৰি বহুকেইজন লোকে প্ৰয়াত শইকীয়াৰ প্ৰতিচ্ছবিত মাল্যাৰ্পন কৰে৷ তাৰোপৰি অনুষ্ঠানত সন্থাৰ ৭ টা গোটৰ বিষয়-ববীয়া তথা সদস্য-সদস্যা আৰু নিগমৰ বিষয়া-কৰ্মচাৰী উপস্থিত থাকে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে