February 1, 2023, 1:13 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

ৰাজনীতিলৈ আহিব নেকি অভিনেতা অক্ষয় কুমাৰ?

Reporter Name
  • Update Time : Wednesday, July 6, 2022
  • 31 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ ৰাজনীতিলৈ আহিব নেকি অভিনেতা অক্ষয় কুমাৰ এইলৈ অনুৰাগীৰ মাজত চৰ্চাত থাকে অভিনেতাজন৷ শেহতীয়াকৈ ৰাইজক সচেতন কৰা ছবিত অভিনয় কৰি জনপ্ৰিয় হৈ পৰা অভিনেতা অক্ষয় কুমাৰ ৰাজনীতিলৈ অহা সন্দৰ্ভত কৰিছে গুৰুত্বপূৰ্ণ মন্তব্য৷ মুম্বাইৰ এটি অনুষ্ঠানত অক্ষয় কুমাৰ শেহতীয়াকৈ নিজৰ ভৱিষ্যত পৰিকল্পনাৰ কথা ভাঙি ধৰিছে৷ চলচিত্ৰৰ মাজেৰে সামাজিক বাৰ্তা দিবলৈ চেষ্টা কৰা অক্ষয় কুমাৰে নতুনকৈ ৪ খন বিগ বাজেটৰ ছবিৰ বাবে চুক্তিবদ্ধ হৈছে যদিও পৰিকল্পনা আছে অন্য ধৰণৰ৷ পেড মেন, টইলেট, এক প্ৰেম কথা, এয়াৰ লিফ্টআদি ছবিত সফলতা লাভ কৰা পিছত শেহতীয়াকৈ চেল্ফি, বৰে মিয়া চটে মিয়া, মিছন চিন্দেলা, হেৰাফেৰি আদি ছবিত চুক্তিবদ্ধ হোৱা অক্ষয় কুমাৰ অভিনয় কৰা ৰক্ষাবন্ধন সোনকালেই মুক্তি লাভ কৰিব৷ সাংবাদিকৰ প্ৰশ্ন আছিল আপুনি ৰাজনীতিলৈ আহিব নেকি? অক্ষয় কুমাৰে উত্তৰত কয় ৰাজনীতিলৈ নহাকৈ মই কাম কৰি আছো ৷ অভিনয়ৰ লগতে ছবি পৰিচালনা কৰাৰ পৰিকল্পনা হে আছে বুলি জনালে অভিনেতাগৰাকীয়ে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে