February 2, 2023, 4:05 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি প্ৰেমত হাবুডুবো খোৱা উৰ্বশ্ৰীৰ প্ৰেম হৈ ৰ’ল আধৰুৱা… বিতৰ্কই লগ এৰা নাই সাহিত্য সভাৰ, কাৰ্যসূচীত বিনা অনুমতিত সন্নিবিষ্ট কৰিলে সাহিত্যিক ৰীতা চৌধুৰীৰ নাম নিম্ন মধ্যবিত্তক আকৰ্ষণ কৰিবলৈ কৰৰ বোজা কিছু হ্ৰাস কৰাৰ প্ৰস্তাৱ দিছে নিৰ্মলা সীতাৰমণে APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে

ৰঙিয়া মহাবিদ্যালয়ৰ ছাত্র একতা সভাৰ ৫ আসনত আছুৰ জয়লাভ

Reporter Name
  • Update Time : Friday, February 18, 2022
  • 40 Time View

কামৰূপ জিলাৰ ৰঙিয়া মহাবিদ্যালয়ৰ ছাত্র একতা সভা নিৰ্বাচনৰ ফলাফল ঘোষণা কৰে৷ ৰঙিয়া মহাবিদ্যালয়ৰ ছাত্র একতা সভা নিৰ্বাচনত সাধাৰণ সম্পাদকসহ ৫ আসনত আছু সমৰ্থিত প্ৰাৰ্থীয়ে জয়লাভ কৰে। এবিভিপি-এবছু-বেংগলী ছাত্ৰ ফেডাৰেচন-গোৰ্খা ছাত্র সন্থা সন্মিলিত সমৰ্থিত ৭ প্ৰাৰ্থী বিজয়ী হয়। আজি ঘোষিত মহাবিদ্যালয়ৰ ছাত্র একতা সভা নিৰ্বাচনৰ আছু প্ৰাৰ্থীৰ জয়ত কৰ্মী-সমৰ্থকৰ মাজত আনন্দ-উল্লাস বিৰাজ কৰে। আনহাতে এবিভিপি, এবছু, বেঙ্গলী ছাত্ৰ ভেডাৰেচন আৰু গোৰ্খা ছাত্ৰ সন্থাই যুটীয়াভাৱে আগবঢ়োৱা সভাপতিকে ধৰি ৭ প্ৰাৰ্থীয়ে জয়লাভ কৰে। সভাপতি পদত এবছুৰ ফুংখা স্ৰং বসুমতাৰী আৰু সাধাৰণ সম্পাদকৰ পদত আছু সমৰ্থিত ধীৰাজ কলিতাই বিজয় সাব্যস্ত কৰে। উল্লেখ্য যে যোৱা বছৰ মহাবিদ্যালয়খনৰ ছাত্ৰ একতা সভাখন আছুৰ দখলত আছিল।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে