February 1, 2023, 1:11 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

২৪ ঘণ্টাৰ ভিতৰতে ভাৰতে দিলে পাকিস্তানক উচিত প্ৰত্যুত্তৰ, কেইবাটাও চকী ধ্বংস

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, October 1, 2020
  • 97 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ ভাৰতে দিছে পাকিস্তানক উচিত প্ৰত্যুত্তৰ৷ বাৰে বাৰে পাকিস্তানে যুদ্ধ বিৰতি চুক্তি উলংঘা কৰি অহাত ভাৰতে বৃহস্পতিবাৰে উচিত প্ৰত্যুত্তৰ দিছে৷ ভাৰত পক্ষই বৃহস্পতিবাৰৰ আবেলিৰ পৰাই পাকিস্তানৰ সেনাক প্ৰত্যুত্তৰ দিবলৈ আৰম্ভ কৰাত সীমান্তত উত্তেজনা আৰম্ভ হয়৷ পাকিস্তানে জম্মু-কাশ্মীৰৰ উত্তৰ দিশৰ কুপৱাড়া জিলাৰ এলঅ’চিৰ কেৰণ চেক্টৰ আৰু মাছিল চেক্টৰত গুলীবৰ্ষণ কৰিছিল৷ ভাৰতৰ সেনাক লক্ষ্য কৰি পাকিস্তানে মৰ্টাৰ, গুলীবৰ্ষণ কৰে৷ ভাৰতৰ তিনি জোৱান শ্বহীদ হয়৷ কিন্তু বৃহস্পতিবাৰে আবেলি হোৱাৰ লগে লগে ভাৰতে প্ৰত্যুত্তৰ দিবলৈ আৰম্ভ কৰে পাকিস্তানক৷ ভাৰতে মৰ্টাৰ, গোলা-বাৰুদেৰে পাকিস্তানক উচিত প্ৰত্যুত্তৰ দিয়াত পাকিস্তানৰ কেইবাটাও চকী ধ্বংস হোৱা বুলি দাবী কৰা হৈছে৷ কিন্তু পাকিস্তানৰ কিমান সৈন্য নিহত হৈছে সেই কথা জানিব পৰা হোৱা নাই৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে