February 9, 2023, 1:21 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

হল্টুগাঁৱৰ গৌৰাং নৈত জাপ যুৱকৰ, এছডিআৰএফৰ উদ্ধাৰ অভিযান

Reporter Name
  • Update Time : Monday, September 14, 2020
  • 89 Time View

কোকৰাঝাৰঃ ফুটবল খেল চাই উভতি আহোতে গৌৰাং নৈত জাপ মাৰি সন্ধানহীন হ’ল এগৰাকী যুৱক। কোকৰাঝাৰ জিলাৰ পূৱ দবৰাগাঁৱৰ সত্যনাথ কিস্কু (১৮) সমনীয়াৰ সতে জিলাখনৰ চিম্বৰগাঁৱলৈ দেওবাৰে আৱেলি ফুটবল খেল চাবলৈ গৈছিল। ফুটবল খেল চাই উভতি আহোতে হল্টুগাঁৱৰ গৌৰাং নৈৰ দলঙৰ ওপৰত তেওঁলোকে কিছুসময় জিৰণি লয় আৰু তাতেই সত্যনাথ কিস্কুই (১৮) জীৱনৰ চৰম সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰে আৰু দলঙৰ পৰা গভীৰ পানীলৈ জাপ মাৰে।

মুহূৰ্ততে সংঘটিত হোৱা ঘটনাত সত্যনাথ কিস্কুৰ সমনীয়াসকল হতভম্ব হৈ পৰে আৰু তেওঁলোকে কিস্কুক উদ্ধাৰৰ প্ৰচেষ্টা চলাই যদিও ব্যৰ্থ হয়। দেওবাৰে নিশা প্ৰায় ৮ বজাত সংঘটিত হোৱা উক্ত ঘটনাৰ পিছত এছডিআৰএফে আজি গৌৰাং নৈত নিখোজ যুৱকজনৰ সন্ধানত ব্যাপক অভিযান আৰম্ভ কৰিছে যদিও বৰ্তমানলৈকে যুৱকজনৰ কোনো সন্ধান লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে