February 9, 2023, 2:02 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

সৰ্বভাৰতীয় সাংবাদিক সন্থাৰ সভাপতি বিক্ৰম সেনক সাক্ষাৎ মৌচুম কুমাৰ উজীৰৰ

Reporter Name
  • Update Time : Tuesday, May 17, 2022
  • 42 Time View

পঙ্কজ নাথঃ দুৰ্নীতিৰ বিৰুদ্ধে সৰ্বভাৰতীয় স্তৰত যুজ দিয়াৰ সংকল্প লৈছে সদৌ অসম উন্নয়ন পৰিষদৰ সভাপতি মৌচুম কুমাৰ উজীৰৰ। অসমৰ দুৰ্নীতিৰ কথা পৰিষদে তথ্য সহকাৰে উদঙাই দুৰ্নীতিৰ বিৰুদ্ধে কঠোৰ স্থিতি গ্ৰহণ কৰি আহিছে। বৰ্তমান সময়ত ভাৰত চৰকাৰৰ জলজীৱন মিছন আঁচনিৰ অধীনত বহু কোটি-কোটি টকাৰ দুৰ্নীতি সংঘটিত হোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰি দুৰ্নীতিৰ বিৰুদ্ধে সদৌ অসম উন্নয়ন পৰিষদে কঠোৰ স্থিতি গ্ৰহণ কৰিব বুলি কয়৷ ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ত দুৰ্নীতিৰ বিৰুদ্ধে মাত মাতিবলৈ পৰিষদৰ সভাপতি মৌচুম কুমাৰ উজীৰে সৰ্বভাৰতীয় সাংবাদিক সন্থাৰ সভাপতি বিক্ৰম সেনক মুম্বাইৰ পশ্চিম অন্ধেৰীত সাক্ষাৎ কৰি দুৰ্নীতিৰ বিৰুদ্ধে যুঁজি থকা যুঁজখনত সন্থাৰ সভাপতি সেনৰ সহযোগিতা কামনা কৰে। সাক্ষাতকালত সৰ্বভাৰতীয় সাংবাদিক সন্থাৰ সভাপতি বিক্ৰম সেনে উন্নয়ন পৰিষদৰ সভাপতি মৌচুম কুমাৰ উজীৰক দুৰ্নীতি বিৰোধী সংগ্ৰামত সকলোধৰণৰ সহায়-সহযোগিতা আগবঢ়োৱাৰ আশ্বাস প্ৰদান কৰে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে