May 25, 2022, 10:28 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি গোৱৰ্ধনা আৰক্ষী থানা এলেকাত অঘটনঃ মেচিনত সোমাই ২২ বছৰীয়া শ্ৰমিকৰ মৃত্যু শ্ৰীনগৰত আৰক্ষী জোৱান মালিক চাহিব সৌৰা আনচাৰক গুলীয়াই হত্যা, ৭ বছৰীয়া কন্যা আহত উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সমীপত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কামপুৰত পুনৰ বানত উটি গৈ শিশুৰ মৃত্যু তামিলনাডুত বিজেপি নেতাক গুলীয়াই হত্যা মৃত্যু আহে সংগোপনে, মঙলবাৰৰ পুৱাৰ দৌৰেই হৈ পৰিল শেষবাৰৰ দৌৰ… কোকৰাঝাৰত পুনৰাই নাৱালিকাক ধৰ্ষণঃ তিনি পাষণ্ড আফুৰউদ্দিন, মুস্তাফা, ছামেজউদ্দিন গ্ৰেপ্তাৰ বৰক্ষেত্ৰীৰ চৰাঞ্চল পৰিদৰ্শন কংগ্ৰেছী বিধায়ক দিগন্ত বৰ্মন ৰেকিবুদ্দিন আহমেদ, বসন্ত দাসৰ বিৰোধী একত্ৰিত হ’লে দখল কৰিব পাৰিব ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আসনঃ নাড্ডাৰ ঘৰত বিজেপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক অসম আন্দোলনৰ সক্ৰিয় কৰ্মী-সমাজসেৱক থানেশ্বৰ বৰাৰ মৃত্যু, মুখ্যমন্ত্ৰীৰ শোক প্ৰকাশ

সৰুপথাৰ নাহৰণী গাঁৱৰ ৰে’লৱে লাইনত মৃতদেহ উদ্ধাৰ

Reporter Name
  • Update Time : Monday, May 2, 2022
  • 45 Time View

সৰুপথাৰঃ সৰুপথাৰ নাহৰণী আৰু পদুমনি গাঁৱৰ মাজেৰে যোৱা ৰে’লৱে লাইনৰ ওপৰত সোমবাৰে বিয়লি চাৰিমান বজাত এটি ৰেলে কটা কোনো অচিনাকি ব্যক্তিৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ হয়। মৃতদেহটোৰ লগতে উক্ত স্থানত এটি ভঙা অৱস্থাত পৰি থকা মোবাইল ফোন, ৰেল লাইনৰ কাষত এখন চাইকেল আৰু এযোৰ হাৱাই চেণ্ডেল দেখিবলৈ পোৱা যায়। ইয়াৰ উপৰিও সেই স্থানতে অনজয শৰ্মা, পিতা মালিৰাম শৰ্মা নামৰ এটি ভোটাৰ কাৰ্ড আৰু এখনি পেন কাৰ্ড পৰি থকা দেখা গৈছে। স্থানীয় লোকৰ ভাষ্যমতে ৩ বাজি ১৫ মিনিট মান বজাত নামনিমুৱা অৱধ অসম ৰে’ল আহি থকা সময়ছোৱাত ব্যক্তিজনে আত্মহত্যা কৰা বুলি সন্দেহ প্ৰকাশ কৰিছে। ঘটনা স্থলীত ৰেলৱে বিভাগৰ কৰ্মচাৰী আৰু অসম পুলিচৰ ব্যক্তি উপস্থিত হৈ মৃতদেহটো ৰেলৱে চিৰিৰ মাজৰ পৰা আতৰ কৰাৰ ব্যৱস্থা কৰে। অৱশ্যে মৃতদেহটোৰ মুখমণ্ডলচোৱা নথকাত চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই। ঘটনাস্থলীত ৰেলৱে বিভাগৰ আৰক্ষী আৰু পৰিয়ালৰ লোক উপস্থিত হলেহে মৃতদেহটোৰ প্ৰকৃত তথ্য পোহৰলৈ আহিব।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে