November 29, 2022, 4:55 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি মুকালমুৱাৰ কালাৰচৰত প্ৰধানমন্ত্ৰী আবাস যোজনাৰ গৃহত ব্যাপক অনিয়ম ধেমাজিত ১২ লক্ষাধিক টকাৰ ড্ৰাগছ নিষ্কাশন দৰঙৰ এক লাখ চল্লিশ হাজাৰ পৰিয়ালৰ গৃহত স্বাধীনতা দিৱস পালনৰ ব্যৱস্থা মঙলদৈত ষ্টুডেণ্ট কেডেট কৰ্প’ছ(এছ চি চি)ৰ দৰং জিলা সমিতি গঠন বিশ্বনাথৰ পানীভৰালত বিশ্বনাথ জিলা আৰক্ষীৰ উদ্যোগত নিষিদ্ধ গাঞ্জা দাহ কাৰ্যসূচী বহিঃৰাজ্যত অসমৰ জীয়ৰীৰ ৰহস্যজনক মৃত্যু। ঘৰলৈ আনিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই মৃতদেহ SC আৰু STক অপমান কৰিলে গ্ৰেপ্তাৰ হ’ব আপুনি মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক পুনৰ মন্ত্ৰী পাৰ্থ চট্টোপাধ্যায়ৰ ঘনিষ্ঠৰ ফ্লেটত ২৭ কোটি ৯০ লাখ টকা উদ্ধাৰ

স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ”

Reporter Name
  • Update Time : Friday, January 8, 2021
  • 762 Time View

ৰঙিয়াঃ সাম্প্ৰতিক সময়ত ড্ৰাগছ বৰবিহলৈ ৰূপান্তৰিত হৈছে।  মহামাৰীতকৈও ভয়ানক ৰূপ লোৱা ড্ৰাগছ নিৰ্মূল কৰাৰ লক্ষ্যৰে ইয়াৰ বিৰুদ্ধে সবল জনমত গঠনৰ উদ্দেশ্যে আগবাঢ়ি আহিছে ৰঙিয়াৰ বিশিষ্ট সমাজকৰ্মী নিপন ভূঞা(জোন)। সংগীত স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ বেনাৰত নিৰ্মিয়মান “দ্য চাইলেন্ট কিলাৰ ” শীৰ্ষক ৱেভ ছিৰিজখন প্ৰযোজনা কৰিছে নিপন ভূঞা(জোনে)। ৱেভ চিৰিজখনৰ কাহিনী,চিত্ৰনাট্য আৰু সংলাপ ৰচনাৰ লগতে পৰিচালনা কৰিছে বিশিষ্ট কাহিনী তথা চিত্ৰনাট্যকাৰ পঙ্কজ পল্লৱ শৰ্মাই ।
ছবিখনৰ চিত্ৰগ্ৰহণ প্ৰকাশ, সম্পাদনা মৃদুল শৰ্মা, সঙ্গীত আৰু শীৰ্ষ সঙ্গীতৰ কন্ঠশিল্পী অমৰ কিৰণ। গীতৰ কথা ভাস্কৰ কলিতাৰ। সহঃ প্ৰযোজনা বলেন শীলৰ। মেক আপ অঞ্জু কলিতা। চিৰিজখনৰ বিভিন্ন চৰিত্ৰত  অভিনয় কৰিছে মুকুল দাস,পংকজ পল্লৱ শৰ্মা, অজিত বৰ্মন, ৰামচৰন ভড়ালী,নিপন ভূঞা(জোন), দিগন্ত কুমাৰ নাথ, বলেন শীল, দ্বিপেশ দাসকে ধৰি বহু নবীন প্ৰবীন শিল্পীয়ে। ছবিখন শিল্পী দিৱসৰ দিনটোত শুভমুক্তি দিয়াৰ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰিছে লগতে সাংস্কৃতিক পৰিক্ৰমা নামৰ ইউটিউব চেনেলটোতো সেইদিনাৰ পৰাই উপলব্ধ হ’ব।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে