February 9, 2023, 2:47 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

সুস্থ হৈ ঘৰলৈ উভতিল জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী জুবলী বৰুৱা

Reporter Name
  • Update Time : Friday, June 3, 2022
  • 46 Time View

অৱশেষত সুস্থ হৈ ঘৰলৈ উভতিল জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী জুবলী বৰুৱা৷ প্ৰায় চাৰিটা দিন হস্পিতালৰ বিছনাত কটাই সুস্থ হৈ ঘৰলৈ উভতিল জুবলী বৰুৱা৷ চাৰিটা দিন পূৰ্বে অসুস্থ হৈ গুৱাহাটী মহানগৰীৰ হেলথ চিটি হস্পিতালত ভৰ্তি হ’বলগীয়া হৈছিল জুবলী। এদিন পূৰ্বে বৃহস্পতিবাৰে হস্পিতালৰ পৰা ঘৰলৈ যাবলৈ দিয়া হয় জুবলীয়ে। ছ’চিয়েল মিডিয়া যোগে পোষ্ট দি স্বাস্থ্য সুস্থ হোৱা বুলি জানিবলৈ দিয়ে গায়িকাগৰাকীয়ে৷ উল্লেখ্য যে, চিকিৎসাধীন হৈ কণ্ঠশিল্পীগৰাকী বিহুৰ কেইবাটাও অনুষ্ঠানত অংশ লোৱাৰ পিছতে ক্ৰমে অসুস্থ হৈ পৰিছিল। ৫ দিন পূৰ্বে অধিক অসুস্থ হৈ পৰাত হেলথ চিটি হস্পিতালত ভৰ্তি কৰে। নিউমনিয়াত আক্ৰান্ত হৈছিল জুবলী বৰুৱা।

জুবলী বৰুৱাই সামাজিক মাধ্যমত পোষ্ট দি কয় ‘‘ডা০ চন্দনা শৰ্মাৰ প্ৰতি অত্যন্ত কৃতজ্ঞ। ডা০ বিকাশ চৌধুৰী, ডা০ কল্পনা চৌধুৰী, ডা০ অতনু বৰঠাকুৰ, ডা০ ব্ৰজেন্দ্ৰ লহকৰ, ডা০ ভৱানী চক্ৰৱৰ্তী, ডা০ সোনালী বৰ্মন ভূঞা, ডা০ স্মিতাক্ষী মেধি, পৰাগ আৰু হেলথ চিটি চিকিৎসালয়ৰ সকলো নাৰ্চ আৰু পৰিচালনাৰ দলক মোক সুস্থ কৰি তুলিবলৈ কৰা যত্নক কৃতজ্ঞতা স্বীকাৰ কৰিছো। সকলো বন্ধুবৰ্গৰ প্ৰতি কৃতজ্ঞ আৰু আপোনালোকৰ প্ৰাৰ্থনা আৰু আশীৰ্বাদৰ বাবে শুভকামনা। কালি মোৰ ডিচচাৰ্জ হৈছে। এপ্ৰিল ২০২১-ত ক’ভিডত আক্ৰান্ত হৈছিলো। কিন্তু পোষ্ট ক’ভিড প্ৰভাৱ ইমানেই বেয়া যে ক্ৰিয়াবোৰ বছৰৰ পিছত প্ৰতিফলিত হৈছে। গতিকে যিয়ে এনে সমস্যাত ভুগিছে তেওঁলোকে অনুগ্ৰহ কৰি নিয়মীয়া পৰীক্ষাবোৰ সঠিকভাৱে সম্পন্ন কৰক আৰু সতৰ্ক হওক আৰু সুৰক্ষিত হওক। স্বাস্থ্যই হৈছে সকলো৷’’

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে