February 9, 2023, 2:18 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

সাৱধান হওকঃ বেংকৰ পৰা জমা ধন উলিয়াওতে, নহলে দুৰ্বৃত্তই কাঢ়ি নিব আপোনাৰ কষ্টোপাৰ্জিত ধন

Reporter Name
  • Update Time : Monday, June 13, 2022
  • 35 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ গুৱাহাটি মহানগৰীত ক্ৰমাৎ বৃদ্ধি পাইছে অপৰাধ জনিত ঘটনা৷ পুনৰ এজন লোকৰ পৰা দিন-দুপৰতে দুৰ্বৃত্তই কাঢ়ি নিয়ে ডেৰ লাখ টকা৷ UCO বেংকৰ পৰা ধন ওলিয়াইছিল অৱসৰপ্ৰাপ্ত ভাৰতীয় তেল নিগম বিষয়া ধীৰেন বৰুৱা নামৰ লোকজনে৷

সাতগাঁৱৰ প্ৰসূতি নগৰৰ বাসিন্দা ধীৰেন বৰুৱাই এখন ট্ৰেকাৰত নিজা বাসগৃহ অভিমূখে আহিছিল৷ সাতগাঁৱৰ ৰে’ল লাইনত ট্ৰেকাৰৰ পৰা নমাৰ লগে লগেই টকাৰ বেগটো কাঢ়ি নিয়ে কোনো দুৰ্বৃত্তই৷ টকাৰ বেগ কাঢ়ি পালছাৰ বাইকত অহা অচিনাক্ত দুৰ্বৃত্তই নাৰেংগী দিশেৰে পলায়ন কৰে৷ ঘটনাস্থলীত আৰক্ষী উপস্থিত হৈ তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে৷ চি চি টিভিৰ ফুটেজ চাই আৰক্ষীয়ে দুই যুৱকক চিনাক্ত কৰিছে যদিও বৰ্তমানে টকাৰ বেগ লৈ উধাও হোৱা যুৱকদ্বয়ক কৰায়ত্ত কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই মহানগৰ আৰক্ষী৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে