February 2, 2023, 3:33 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি প্ৰেমত হাবুডুবো খোৱা উৰ্বশ্ৰীৰ প্ৰেম হৈ ৰ’ল আধৰুৱা… বিতৰ্কই লগ এৰা নাই সাহিত্য সভাৰ, কাৰ্যসূচীত বিনা অনুমতিত সন্নিবিষ্ট কৰিলে সাহিত্যিক ৰীতা চৌধুৰীৰ নাম নিম্ন মধ্যবিত্তক আকৰ্ষণ কৰিবলৈ কৰৰ বোজা কিছু হ্ৰাস কৰাৰ প্ৰস্তাৱ দিছে নিৰ্মলা সীতাৰমণে APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে

শিৱসাগৰৰ জেঙনিকটীয়াত মৰাত্মক ড্ৰাগছ জব্দ, ৰংঘৰ চাৰিআলিৰ ৰাজু আলী নামৰ এজন যুৱকক আটক

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, July 2, 2022
  • 30 Time View

থাওৰাঃ ৰাজ্যৰ বিভিন্ন প্ৰান্তৰ সামান্তৰালকৈ শিৱসাগৰৰ বিভিন্ন প্ৰান্ততো মাফিয়া চক্ৰই মৰাত্মক ড্ৰাগছ সৰবৰাহ কৰি থকা ঘটনাই আৰক্ষীকো বিমোৰত পেলোৱা পৰিলক্ষিত হৈছে। শিৱসাগৰৰ জেঙনিকটীয়াত মৰাত্মক ড্ৰাগছসহ এজন যুৱকক আৰক্ষীয়ে আটক কৰা ঘটনাৰ পাছতে অঞ্চলজুৰি চেপা উত্তেজনাই বিৰাজ কৰিছে। ৰাইজৰ অভিযোগৰ ভিত্তিত শিৱসাগৰ সদৰ আৰক্ষীয়ে ৰংঘৰ চাৰিআলিৰ ৰাজু আলী নামৰ এজন যুৱকক আটক কৰে। এটা সৰু কণ্টেনাৰত ড্ৰাগছ কঢ়িয়াই অনাৰ অভিযোগ উঠিছে যুৱকজনৰ বিৰুদ্ধে। কিন্তু ক’ৰ পৰা ড্ৰাগছ ক্ৰয় কৰিছিল সেই কথা এতিয়াও অৱগত হ’ব পৰা নাই আৰক্ষী। যদিও অভিযুক্তক আৰক্ষীয়ে সোধা-পোছা অব্যাহত ৰাখিছে। আনহাতে, শিৱসাগৰৰ ৰংঘৰ চাৰিআলি, কালুগাওঁ, নামতি, থাওৰাৰ ডিমৌ, নিতাইপুখুৰী, আমগুৰিৰ হালোৱাটিং আৰু নাজিৰাৰ বালিঘাট, শিমলুগুৰি, অ’এনজিচি আবাসিক এলেকাৰ দিখৌ নদীৰ কাষ, বৰতল, মেকিপুৰ, গেলেকী আদিত বহুকেইজন ধুৰন্দৰ যুৱকে অতি কৌশলেৰে মৰাত্মক ড্ৰাগছ সৰবৰাহ কৰা বুলি বিভিন্নজনে অভিযোগ উত্থাপন কৰি আহিছিল। চক্ৰটোৱে স্কুটি, মটৰ চাইকেলৰ জৰিয়তেও দিনৰ ভাগতে চিপছ, মোগল পেকেট আৰু বিস্কুট আদি লৈ গাঁও সমূহতো ড্ৰাগছ সৰবৰাহ কৰাৰ সন্দেহ কৰিছে ৰাইজে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে