February 9, 2023, 2:08 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

লাহৰিঘাটত প্ৰেমিকাৰ কাণ্ডত চাঞ্চল্য, প্ৰেমিকক হত্যা কৰি নৈত পেলাই দিলে মৃতদেহ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, March 3, 2022
  • 107 Time View

লাহৰিঘাটঃ লাহৰিঘাটত প্ৰেমিকাই প্ৰেমিকক হত্যা কৰাৰ ঘটনাই তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে৷ প্ৰেমিকক হত্যা কৰি এখন দলঙৰ পৰা খাৱৈত মৃতদেহ দলিয়াই দিয়ে প্ৰেমিকাই৷ আৰক্ষীৰ জেৰাত প্ৰেমিকাই হত্যাৰ কথা স্বীকাৰ কৰাৰ পিছতে SDRF বাহিনীয়ে মৃতদেহ উদ্ধাৰৰ বাবে অব্যাহত ৰাখিছে অভিযান৷ প্ৰেমিক ফাইজুৰ ৰহমান ওৰফে ৰাব্বুলৰ মৃতদেহ বৰ্তমানেও উদ্ধাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই৷ বৰছলা মহাবিদ্যালয়ৰ ছাত্ৰ তথা লাহৰিঘাটৰ দেৱাগুৰীৰ ফাইজুৰ ৰহমান ওৰফে ৰাব্বুলৰ স্থানীয় এগৰাকী যুৱতীৰ সৈতে আছিল প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক৷ ২৬ ফেব্ৰুৱাৰীত কলেজলৈ যাম বুলি কৈ ঘৰৰ পৰা ওলাই যায় ৰাব্বুল৷ কিন্তু ঘৰৰ পৰা ওলাই যোৱাৰ পিছৰে পৰা ফাইজুৰ ৰহমান ওৰফে ৰাব্বুলৰ মোবাইল অফ থাকে। সময় যোৱাৰ লগে লগে পৰিয়ালৰ লোকৰ মাজত চিন্তা বৃদ্ধি পায়। পৰিয়ালৰ লোকে প্ৰেমজনিত কাৰণত নিৰুদ্দেশ হোৱাৰ সন্দেহ প্ৰকাশ কৰি লাহৰিঘাট আৰক্ষী থানত এক গোচৰ ৰুজু কৰে৷ এজাহাৰৰ ভিত্তিত আৰক্ষীয়ে প্ৰেমিকাৰ লগতে আন কেইজনমান লোকক আটক কৰি জেৰা কৰে। আৰক্ষীৰ জেৰাত পোহৰলৈ আহে প্ৰকৃত ঘটনা। প্ৰেমিকাৰ লগতে আন কেইজনমান লোক প্ৰেমিক ৰাব্বুলক হত্যা কৰি দলঙৰ তলত পেলাই থৈ যায় মৃতদেহ। SDRF বাহিনীয়ে মৃতদেহ উদ্ধাৰৰ বাবে অভিযান অব্যাহত ৰাখিছে যদিও এতিয়ালৈ উদ্ধাৰ কৰিব পৰা নাই মৃতদেহ।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে