July 2, 2022, 2:08 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি দেৱৰাজ ৰয় কলেজত “অসমীয়া গদ্যৰ গতিপথ” শীৰ্ষক মনোজ্ঞ বক্তৃতা অনুষ্ঠান কমতাপুৰ অটোনমাচ কাউঞ্চিলৰ সচিবালয় ভৱনৰ আনুষ্ঠানিক ভাবে মুকলি কমনৱেলথ গেমছত খেলাৰ যোগ্যতা অৰ্জন শিৱসাগৰৰ জীয়ৰী পপী হাজৰিকাই গোৱালপাৰাত অসম আৰক্ষীৰ সঞ্চালক প্ৰধান ভাস্কৰজ্যোতি মহন্তৰ বিশেষ শিশু আৰক্ষী গোটৰ শুভ উদ্বোধন প্ৰথম খোজতে উন্নত ফলাফল পৰমাইভেটি জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্বামী স্ত্ৰীৰ চিপ লৈ আত্মহত্যা বিশিষ্ট সমাজকৰ্মী প্ৰতাপ বৰদলৈৰ পৰলোক নগাঁওত বন্যাৰ্তক বান সাহায্য বিতৰণ কানহায়ালাল হত্যাকাণ্ডৰ তদন্তৰ দায়িত্ব NIAক প্ৰদান কামৰূপ জিলা পথ সুৰক্ষা সমিতিৰ বৈঠক সম্পন্ন

মৰাণত ঘৰৰ ভিতৰত সোমাই যুৱকক চোকা অস্ত্ৰৰে আক্ৰমণ

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, June 5, 2022
  • 42 Time View

প্ৰণৱ ডেকাবৰুৱা, মৰাণঃ ডিব্ৰুগড় জিলাৰ মৰাণ আৰক্ষী থানাৰ অন্তৰ্গত তিলৈ নগৰত আজি বিয়লি সংঘটিত হয় এক ভয়ংকৰ ঘটনা৷ তিলৈনগৰ নতুন গাঁৱৰ তিৰ্জু নাৰায়ণ গগৈ নামৰ যুৱকজনক ঘৰৰ ভিতৰতে চোকা অস্ত্ৰৰে ঘপিয়াই ধাৰাশয়ী কৰে এজন অচিনাক্ত যুৱক৷ গাঁওখনৰ প্ৰভাত গগৈৰ পুত্ৰ তিৰ্জুনাৰায়ণ গগৈ নামৰ যুৱকজনক আজি বিয়লি ঘৰৰ ভিতৰতে অতৰ্কিতে প্ৰৱেশ কৰি চোকা অস্ত্ৰৰে আক্ৰমণ কৰে৷ আক্ৰমণত ধৰাশায়ী হৈ পৰা যুৱকজনক সংকটজনক অৱস্থাত ডিব্ৰুগড়ৰ অসম চিকিৎসা মহাবিদ্যালয়লৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে৷ বৰ্তমান মৰাণ আৰক্ষী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে৷ জানিব পৰা মতে, তিৰ্জুনাৰায়ণ গগৈয়ে প্ৰায় ডেৰমাহৰ পূৰ্ৱে গোলাঘাটৰ আঠখেলীয়া বামুণ গাঁৱৰ আদিত্য বৰা নামৰ যুৱকজনৰ পত্নীক বিবাহ কৰাই আনিছিল৷ আজিৰ আক্ৰমণত আদিত্য বৰা জড়িত থকাৰ সন্দেহ প্ৰকাশ কৰিছে তিৰ্জুনাৰায়ণৰ পৰিয়ালৰ লোকে৷ এই ঘটনাকলৈ অঞ্চলটোত তীব্ৰ চাঞ্চল্য সৃষ্টি কৰে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে