May 25, 2022, 11:48 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি গোৱৰ্ধনা আৰক্ষী থানা এলেকাত অঘটনঃ মেচিনত সোমাই ২২ বছৰীয়া শ্ৰমিকৰ মৃত্যু শ্ৰীনগৰত আৰক্ষী জোৱান মালিক চাহিব সৌৰা আনচাৰক গুলীয়াই হত্যা, ৭ বছৰীয়া কন্যা আহত উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সমীপত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কামপুৰত পুনৰ বানত উটি গৈ শিশুৰ মৃত্যু তামিলনাডুত বিজেপি নেতাক গুলীয়াই হত্যা মৃত্যু আহে সংগোপনে, মঙলবাৰৰ পুৱাৰ দৌৰেই হৈ পৰিল শেষবাৰৰ দৌৰ… কোকৰাঝাৰত পুনৰাই নাৱালিকাক ধৰ্ষণঃ তিনি পাষণ্ড আফুৰউদ্দিন, মুস্তাফা, ছামেজউদ্দিন গ্ৰেপ্তাৰ বৰক্ষেত্ৰীৰ চৰাঞ্চল পৰিদৰ্শন কংগ্ৰেছী বিধায়ক দিগন্ত বৰ্মন ৰেকিবুদ্দিন আহমেদ, বসন্ত দাসৰ বিৰোধী একত্ৰিত হ’লে দখল কৰিব পাৰিব ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আসনঃ নাড্ডাৰ ঘৰত বিজেপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক অসম আন্দোলনৰ সক্ৰিয় কৰ্মী-সমাজসেৱক থানেশ্বৰ বৰাৰ মৃত্যু, মুখ্যমন্ত্ৰীৰ শোক প্ৰকাশ

মেঘালয়ত পথ দুৰ্ঘটনাত অকাল বিয়োগ তামিলনাডুৰ টেবল টেনিছ খেলুৱৈ দীনাদয়ালন বিশ্বৰ

Reporter Name
  • Update Time : Monday, April 18, 2022
  • 38 Time View

উত্তৰ-পূৰ্বাঞ্চলত অনুষ্ঠিত প্ৰতিযোগিতাত অংশ ল’বলৈ আহি মৃত্যুক আকোৱালি লয় তামিলনাডুৰ দীনাদয়ালন বিশ্ব নামৰ খেলুৱৈগৰাকী৷ মেঘালয়ত অনুষ্ঠিত ৮৩ সংখ্যক ছিনিয়ৰ নেচনেল টেবল টেনিছ চেম্পিয়নশ্বিপত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ শ্বিলঙলৈ আহি থকাৰ সময়তে গুৱাহাটী মহানগৰীৰ সমীপৱৰ্তী মেঘালয়ৰ জিলা ৰি-ভইত সংঘটিত পথ দুৰ্ঘটনাত তামিলনাডুৰ পেডেলাৰ দীনাদয়ালন বিশ্বৰ মৃত্যু হয়৷ দুৰ্ঘটনাটোৰ আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈ মৃত্যুবৰণ কৰে পৰ্যটক বাহনখনৰ চালক দীপল দাস৷ দীনাদয়ালন বিশ্বৰ মৃত্যুত গভীৰ শোক প্ৰকাশ কৰিছে মেঘালয়ৰ মুখ্যমন্ত্ৰী কনৰাড চাংমাই। পৰিয়াললৈ গভীৰ সমবেদনা জ্ঞাপন কৰি আত্মাৰ শান্তি কামন কৰা চাংমাই৷ কম বয়সত এক সপোন লৈ দীনাদয়ালনে মেঘালয়ে আহিছিল যদিও পথ দুৰ্ঘটনাত জীৱনটোকে হেৰুৱাই দীনাদয়ালন বিশ্বই।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে