January 30, 2023, 8:19 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা ওড়িশাৰ স্বাস্থ্যমন্ত্ৰীলৈ আৰক্ষীৰ গুলী বাঢ়িয়েই আছেঃ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা আকৌ বাঢ়িব বিদ্যুৎ মাচুল ৩৭ খন পতাকা উত্তোলনেৰে আৰম্ভ হ’ল সদৌ অসম গ্ৰাম্য পুথিভঁৰাল সন্থাৰ ৰাজ্যিক অধিবেশন কটন বিশ্ববিদ্যালয়ত ড০ সূৰ্য কুমাৰ ভূঞাৰ জন্মদিৱস উদযাপন

মুছলমান কেটৰিনা কাঈফে শহুৰেৰ ঘৰত প্ৰথমবাৰ উদযাপন কৰিলে হোলী

Reporter Name
  • Update Time : Friday, March 18, 2022
  • 190 Time View

 

বলিউদৰ বহু তাৰকা দম্পতিয়ে এইবাৰ প্ৰথমবাৰ শহুৰৰ ঘৰত হোলী উদাযাপন কৰা দেখা গৈছে। প্ৰথম হোলী মৌনী ৰয়ে স্বামী সুৰজ নাম্বিয়াৰৰ সৈতে উদযাপন কৰা এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। আনহাতে কেটৰিনা কাঈফে ইনষ্টাগ্ৰামত শহুৰেকৰ ঘৰত হোলী উদযাপন কৰা এখন ফটো পোষ্ট কৰিছে। ফটোখনত, কেটৰিনা কাঈফৰ মুখ ৰঙেৰে ভৰি থকা দেখা গৈছে। ফটোখনত বিকি কৌশল, ভাতৃ ছানী কৌশল আৰু পিতৃ-মাতৃকো দেখা গৈছে। ফটোখনৰ পৰা বুজিব পাৰি যে পৰিয়ালটোৱে হোলী ভালদৰে উদযাপন কৰিছে।

কেটৰিনা কাঈফে হোলীৰ ফটো ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছে, হেপ্পী হোলী। এই ফটোখন সামাজিক মাধ্যমত বহু চৰ্চিত হৈছে আৰু বহু মন্তব্যও দিছে। বিকি কৌশলে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত হেপ্পী হোলী লিখা এখন ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছে। এনেদৰে বিকি আৰু কেটৰিনাই তেওঁলোকৰ প্ৰথম হোলী অতি সৰল ভাৱে উদযাপন কৰিছে। বিকি কৌশল আৰু কেটৰিনা কাইফে যোৱা বছৰ ৯ ডিচেম্বৰত ৰাজস্থানত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছিল।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে