May 25, 2022, 1:28 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি গোৱৰ্ধনা আৰক্ষী থানা এলেকাত অঘটনঃ মেচিনত সোমাই ২২ বছৰীয়া শ্ৰমিকৰ মৃত্যু শ্ৰীনগৰত আৰক্ষী জোৱান মালিক চাহিব সৌৰা আনচাৰক গুলীয়াই হত্যা, ৭ বছৰীয়া কন্যা আহত উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সমীপত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কামপুৰত পুনৰ বানত উটি গৈ শিশুৰ মৃত্যু তামিলনাডুত বিজেপি নেতাক গুলীয়াই হত্যা মৃত্যু আহে সংগোপনে, মঙলবাৰৰ পুৱাৰ দৌৰেই হৈ পৰিল শেষবাৰৰ দৌৰ… কোকৰাঝাৰত পুনৰাই নাৱালিকাক ধৰ্ষণঃ তিনি পাষণ্ড আফুৰউদ্দিন, মুস্তাফা, ছামেজউদ্দিন গ্ৰেপ্তাৰ বৰক্ষেত্ৰীৰ চৰাঞ্চল পৰিদৰ্শন কংগ্ৰেছী বিধায়ক দিগন্ত বৰ্মন ৰেকিবুদ্দিন আহমেদ, বসন্ত দাসৰ বিৰোধী একত্ৰিত হ’লে দখল কৰিব পাৰিব ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আসনঃ নাড্ডাৰ ঘৰত বিজেপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক অসম আন্দোলনৰ সক্ৰিয় কৰ্মী-সমাজসেৱক থানেশ্বৰ বৰাৰ মৃত্যু, মুখ্যমন্ত্ৰীৰ শোক প্ৰকাশ

মুখ্যমন্ত্ৰীক সাক্ষাৎ সমাজ সংস্কাৰৰ হকে কাম কৰি যোৱা মহীয়সী নাৰী পদ্মশ্ৰী বীৰুৱালা ৰাভাৰ

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, March 19, 2022
  • 36 Time View

সমাজ সংস্কাৰৰ হকে আজীৱন কাম কৰি যোৱা মহীয়সী নাৰী পদ্মশ্ৰী বীৰুৱালা ৰাভাই আজি গুৱাহটীত মুখ্যমন্ত্ৰী ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাক সাক্ষাৎ কৰে৷ কেইবাগৰাকী সহযোগী সহ মুখ্যমন্ত্ৰীক সাক্ষাৎ কৰি আগন্তুক দিনৰ পৰিকল্পনা অৱগত কৰে মুখ্যমন্ত্ৰীক৷ ডাইনীৰ সন্দেহত হত্যাৰ বিৰুদ্ধে অমোঘ যুদ্ধ ঘোষণাৰে সমাজক সচেতন কৰাৰ বাবে পদ্মশ্ৰী বীৰুৱালা ৰাভাই সুদীৰ্ঘকাল ধৰি নিৰলসভাৱে এক শক্তিশালী অভিযান চলাই আহিছে৷ মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে কয় যে বাইদেউক আজি মোৰ কাৰ্যালয়ত লগ পাই কিছু সময় অন্তৰংগ বাৰ্তালাপত মিলিত হওঁ। পূৰ্বতকৈ শাৰীৰিকভাৱে যথেষ্ট সুস্থ ৰূপত বাইদেউক দেখা পাই অতিশয় আনন্দিত হৈছো। অন্ধবিশ্বাস আৰু কু-সংস্কাৰৰ বিৰুদ্ধে সাহসিকতাৰে সংগ্ৰাম চলাই যাবৰ বাবে শাৰীৰিক আৰু মানসিকভাৱে বাইদেউ সদায়েই শক্তিশালী হৈ থাকিবই লাগিব। সংগ্ৰামী যোদ্ধাগৰাকীৰ সুস্থতা আৰু দীৰ্ঘ জীৱন কামনা কৰিলো বুলিও কয় মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে