January 30, 2023, 8:25 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা ওড়িশাৰ স্বাস্থ্যমন্ত্ৰীলৈ আৰক্ষীৰ গুলী বাঢ়িয়েই আছেঃ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা আকৌ বাঢ়িব বিদ্যুৎ মাচুল ৩৭ খন পতাকা উত্তোলনেৰে আৰম্ভ হ’ল সদৌ অসম গ্ৰাম্য পুথিভঁৰাল সন্থাৰ ৰাজ্যিক অধিবেশন কটন বিশ্ববিদ্যালয়ত ড০ সূৰ্য কুমাৰ ভূঞাৰ জন্মদিৱস উদযাপন

ভক্তপ্ৰাণ ৰাইজৰ মংগলাৰ্থে অম্বুবাচী মেলাত বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ বিনামূলীয়া স্বাস্থ্য শিবিৰ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, June 23, 2022
  • 34 Time View

চাংসাৰিঃ অম্বুবাচী মেলা উপলক্ষে মা কামাখ্যা মন্দিৰলৈ দৰ্শনাৰ্থীয়ে ভিৰ কৰিছেহি।ভাৰতবৰ্ষৰ লগতে বিশ্বৰ বিভিন্ন দেশৰ পৰা অহা ভক্তপ্ৰাণ ৰাইজৰ মংগলাৰ্থে বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ গুৱাহাটী মহানগৰ জিলাৰ সৌজন্যত বিনামূলীয়া স্বাস্থ্য শিবিৰৰ ব্যৱস্থা কৰা হৈছে। কালি পুৱা ৯ বজাত বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ অসম প্ৰান্তৰ সম্পাদক পল্লৱ পৰাশৰ, গুৱাহাটী মহানগৰ জিলা বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ সভাপতি শুভৰাম বৰা, সম্পাদক চন্দন ৰাভা আৰু মঠ মন্দিৰ প্ৰমুখ গোপাল কাফলেৰ উপস্থিতিত কামাখ্যা দেৱালয়ৰ বৰদেউৰী কবিন্দ্ৰ নাথ শৰ্মাই পুৰণি বালিকা বিদ্যালয়ত স্বাস্থ্য শিবিৰ আনুষ্ঠানিকভাবে উদ্বোধন কৰে। বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ গুৱাহাটী মহানগৰ জিলাৰ প্ৰচাৰ সম্পাদক মুকুটেশ্বৰ গোস্বামীয়ে জানিবলৈ দিয়া মতে, এই স্বাস্থ্য শিবিৰৰ লগতে আন এটা স্বাস্থ্য শিবিৰ মালিগাঁও প্রখণ্ডৰ উদ্যোগত পাণ্ডুত স্থাপন কৰা হয়। স্বাস্থ্য শিবিৰত গুৱাহাটী নেমকেয়াৰ হাস্পতাল, আয়ুৰ্বেদিক মহাবিদ্যালয়, মাৰোৱাৰী মেটাৰনিটি হাস্পতাল আৰু গীতানগৰ কে জি এম টি হাস্পতালৰ ডক্টৰ, নাৰ্ছসকলে ভক্তসকলক চিকিৎসা সেৱা আগবঢ়োৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে