July 2, 2022, 1:44 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি দেৱৰাজ ৰয় কলেজত “অসমীয়া গদ্যৰ গতিপথ” শীৰ্ষক মনোজ্ঞ বক্তৃতা অনুষ্ঠান কমতাপুৰ অটোনমাচ কাউঞ্চিলৰ সচিবালয় ভৱনৰ আনুষ্ঠানিক ভাবে মুকলি কমনৱেলথ গেমছত খেলাৰ যোগ্যতা অৰ্জন শিৱসাগৰৰ জীয়ৰী পপী হাজৰিকাই গোৱালপাৰাত অসম আৰক্ষীৰ সঞ্চালক প্ৰধান ভাস্কৰজ্যোতি মহন্তৰ বিশেষ শিশু আৰক্ষী গোটৰ শুভ উদ্বোধন প্ৰথম খোজতে উন্নত ফলাফল পৰমাইভেটি জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্বামী স্ত্ৰীৰ চিপ লৈ আত্মহত্যা বিশিষ্ট সমাজকৰ্মী প্ৰতাপ বৰদলৈৰ পৰলোক নগাঁওত বন্যাৰ্তক বান সাহায্য বিতৰণ কানহায়ালাল হত্যাকাণ্ডৰ তদন্তৰ দায়িত্ব NIAক প্ৰদান কামৰূপ জিলা পথ সুৰক্ষা সমিতিৰ বৈঠক সম্পন্ন

ভক্তপ্ৰাণ ৰাইজৰ মংগলাৰ্থে অম্বুবাচী মেলাত বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ বিনামূলীয়া স্বাস্থ্য শিবিৰ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, June 23, 2022
  • 9 Time View

চাংসাৰিঃ অম্বুবাচী মেলা উপলক্ষে মা কামাখ্যা মন্দিৰলৈ দৰ্শনাৰ্থীয়ে ভিৰ কৰিছেহি।ভাৰতবৰ্ষৰ লগতে বিশ্বৰ বিভিন্ন দেশৰ পৰা অহা ভক্তপ্ৰাণ ৰাইজৰ মংগলাৰ্থে বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ গুৱাহাটী মহানগৰ জিলাৰ সৌজন্যত বিনামূলীয়া স্বাস্থ্য শিবিৰৰ ব্যৱস্থা কৰা হৈছে। কালি পুৱা ৯ বজাত বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ অসম প্ৰান্তৰ সম্পাদক পল্লৱ পৰাশৰ, গুৱাহাটী মহানগৰ জিলা বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ সভাপতি শুভৰাম বৰা, সম্পাদক চন্দন ৰাভা আৰু মঠ মন্দিৰ প্ৰমুখ গোপাল কাফলেৰ উপস্থিতিত কামাখ্যা দেৱালয়ৰ বৰদেউৰী কবিন্দ্ৰ নাথ শৰ্মাই পুৰণি বালিকা বিদ্যালয়ত স্বাস্থ্য শিবিৰ আনুষ্ঠানিকভাবে উদ্বোধন কৰে। বিশ্ব হিন্দু পৰিষদৰ গুৱাহাটী মহানগৰ জিলাৰ প্ৰচাৰ সম্পাদক মুকুটেশ্বৰ গোস্বামীয়ে জানিবলৈ দিয়া মতে, এই স্বাস্থ্য শিবিৰৰ লগতে আন এটা স্বাস্থ্য শিবিৰ মালিগাঁও প্রখণ্ডৰ উদ্যোগত পাণ্ডুত স্থাপন কৰা হয়। স্বাস্থ্য শিবিৰত গুৱাহাটী নেমকেয়াৰ হাস্পতাল, আয়ুৰ্বেদিক মহাবিদ্যালয়, মাৰোৱাৰী মেটাৰনিটি হাস্পতাল আৰু গীতানগৰ কে জি এম টি হাস্পতালৰ ডক্টৰ, নাৰ্ছসকলে ভক্তসকলক চিকিৎসা সেৱা আগবঢ়োৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে