February 6, 2023, 9:59 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

বোৱাৰীৰ ৰহস্যজনক মৃত্যুক লৈ নিশা উত্তপ্ত পৰিস্থিতি মৰাণত, স্বামীগৃহৰ চোঁতালত সৎকাৰ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, June 2, 2022
  • 38 Time View

প্ৰণৱ ডেকাবৰুৱা, মৰাণঃ মৰাণৰ পথালিবাম শলগুৰী গাঁৱত পুৱতি নিশা ভাৰতী চাংমাই হাজৰিকা (১৯) নামৰ বোৱাৰীগৰাকীয়ে ৰহস্যজনকভাৱে মৃত্যুক আঁকোৱালি লোৱাৰ প্ৰতিক্ৰিয়া নিশা পৰ্যন্ত অব্যাহত আছে৷ বোৱাৰীগৰাকীৰ মৃতদেহ মৰোণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ কৰি আজি সন্ধিয়া স্বামীগৃহ পোৱাৰ পাছতে তীব্ৰ উত্তেজনাপূৰ্ণ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়৷ বোৱাৰীগৰাকীৰ মাতৃগৃহৰ লোকৰ লগতে গাঁৱৰ ৰাইজে বোৱাৰীগৰাকীৰ মৃতদেহ স্বামী প্ৰাঞ্জল হাজৰিকাৰ গৃহৰ চোঁতালতে অন্তিম সৎকাৰ কৰাৰ বাবে উদ্যত হয়৷ মৰাণ আৰক্ষীৰ লগতে স্থানীয় দণ্ডাধীশে ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ পৰিস্থিতি নিয়ন্ত্ৰণৰ চেষ্টা কৰে যদিও আৰক্ষীৰে তৰ্কত লিপ্ত হয় ৰাইজ৷ অৱশেষত আৰক্ষীৰ উপস্থিতিতে বোৱাৰীগৰাকীৰ মৃতদেহ স্বামীগৃহৰ চোতালত অন্তিম সৎকাৰ কৰে উত্তেজিত ৰাইজে৷ ইফালে বোৱাৰীগৰাকীক স্বামীগৃহত পৰিকল্পিতভাৱে হত্যা কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰি মাতৃগৃহৰ লোকে মৰাণ থানাত আজি দিনৰ ভাগতে দাখিল কৰিছিল এজাহাৰ৷ বৰ্তমান আৰক্ষীয়ে স্বামী প্ৰাঞ্জল হাজৰিকাক আটক কৰি সোধ-পোচ অব্যাহত ৰাখিছে৷ স্থানীয় ৰাইজে দোষীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰি কঠোৰৰ পৰা কঠোৰ শাস্তি প্ৰদানৰ দাবী জনাইছে৷ স্বামীগৃহৰ লোকে বোৱাৰীগৰাকীৰ মৃত্যুক আত্মহত্যাৰ ৰূপ দিবলৈ চেষ্টা কৰা বুলি অভিযোগ কৰি ৰাইজে কয় যে কোনো কাৰণতে ভাৰতীয়ে আত্মহত্যা কৰিব নোৱাৰে৷ বিয়াৰ এবছৰ নহওঁতেই অমায়িক বোৱাৰীগৰাকী ৰহস্যজনকভাৱে মৃত্যু হোৱা ঘটনা সহজভাৱে গ্ৰহন কৰিব পৰা নাই স্থানীয় ৰাইজে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে