January 30, 2023, 9:16 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা ওড়িশাৰ স্বাস্থ্যমন্ত্ৰীলৈ আৰক্ষীৰ গুলী বাঢ়িয়েই আছেঃ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা আকৌ বাঢ়িব বিদ্যুৎ মাচুল ৩৭ খন পতাকা উত্তোলনেৰে আৰম্ভ হ’ল সদৌ অসম গ্ৰাম্য পুথিভঁৰাল সন্থাৰ ৰাজ্যিক অধিবেশন কটন বিশ্ববিদ্যালয়ত ড০ সূৰ্য কুমাৰ ভূঞাৰ জন্মদিৱস উদযাপন

বুধবাৰে নিশা মহানগৰীত ভাড়াঘৰত অকলশৰে থকা অৰুণাচলৰ যুৱতীক ধৰ্ষণ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, June 2, 2022
  • 67 Time View

নিশাৰ মহানগৰীত পুনৰ সংঘটিত হৈছে ধৰ্ষণ কাণ্ড৷ বুধবাৰে নিশা ভাড়াঘৰত অকলশৰে থকা অৰুণাচলৰ যুৱতীক ধৰ্ষণ কৰে এজন যুৱকে৷ বলপূৰ্বক ভাড়া ঘৰৰ কোঠাত যুৱতীক ধৰ্ষণ কৰাৰ অভিযোগৰ পিছতে তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি হয়৷ আদি পুৱা আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই ধৰ্ষণৰ অভিযুক্ত টেণজিজে দৰ্চি নামৰ যুৱক এজনক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে৷

ঘটনা মহানগৰীৰ মাজ-মজিয়াৰ হেঙেৰাবাৰীৰ ৰূপকোঁৱৰ পথত সংঘটিত হৈছে। জানিব পৰা মতে, নিশা যুৱতীগৰাকীয়ে ভাড়াঘৰত অকলশৰে থকাৰ সময়তে টেণজিজে দৰ্চি নামৰ যুৱকজনে কোঠাত জোৰকৈ সোমাই অপকৰ্ম সংঘটিত কৰে৷ ঘটনা সন্দৰ্ভত যুৱতীগৰাকীয়ে দিছপুৰ আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দাখিল কৰে৷ আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে টেণজিং দৰ্জি নামৰ যুৱকজনক৷ যুৱক আৰু যুৱতী অৰুণাচলৰ বুলি জানিব পৰা গৈছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে