July 2, 2022, 2:34 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি দেৱৰাজ ৰয় কলেজত “অসমীয়া গদ্যৰ গতিপথ” শীৰ্ষক মনোজ্ঞ বক্তৃতা অনুষ্ঠান কমতাপুৰ অটোনমাচ কাউঞ্চিলৰ সচিবালয় ভৱনৰ আনুষ্ঠানিক ভাবে মুকলি কমনৱেলথ গেমছত খেলাৰ যোগ্যতা অৰ্জন শিৱসাগৰৰ জীয়ৰী পপী হাজৰিকাই গোৱালপাৰাত অসম আৰক্ষীৰ সঞ্চালক প্ৰধান ভাস্কৰজ্যোতি মহন্তৰ বিশেষ শিশু আৰক্ষী গোটৰ শুভ উদ্বোধন প্ৰথম খোজতে উন্নত ফলাফল পৰমাইভেটি জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্বামী স্ত্ৰীৰ চিপ লৈ আত্মহত্যা বিশিষ্ট সমাজকৰ্মী প্ৰতাপ বৰদলৈৰ পৰলোক নগাঁওত বন্যাৰ্তক বান সাহায্য বিতৰণ কানহায়ালাল হত্যাকাণ্ডৰ তদন্তৰ দায়িত্ব NIAক প্ৰদান কামৰূপ জিলা পথ সুৰক্ষা সমিতিৰ বৈঠক সম্পন্ন

বুধবাৰে নিশা মহানগৰীত ভাড়াঘৰত অকলশৰে থকা অৰুণাচলৰ যুৱতীক ধৰ্ষণ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, June 2, 2022
  • 43 Time View

নিশাৰ মহানগৰীত পুনৰ সংঘটিত হৈছে ধৰ্ষণ কাণ্ড৷ বুধবাৰে নিশা ভাড়াঘৰত অকলশৰে থকা অৰুণাচলৰ যুৱতীক ধৰ্ষণ কৰে এজন যুৱকে৷ বলপূৰ্বক ভাড়া ঘৰৰ কোঠাত যুৱতীক ধৰ্ষণ কৰাৰ অভিযোগৰ পিছতে তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি হয়৷ আদি পুৱা আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই ধৰ্ষণৰ অভিযুক্ত টেণজিজে দৰ্চি নামৰ যুৱক এজনক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে৷

ঘটনা মহানগৰীৰ মাজ-মজিয়াৰ হেঙেৰাবাৰীৰ ৰূপকোঁৱৰ পথত সংঘটিত হৈছে। জানিব পৰা মতে, নিশা যুৱতীগৰাকীয়ে ভাড়াঘৰত অকলশৰে থকাৰ সময়তে টেণজিজে দৰ্চি নামৰ যুৱকজনে কোঠাত জোৰকৈ সোমাই অপকৰ্ম সংঘটিত কৰে৷ ঘটনা সন্দৰ্ভত যুৱতীগৰাকীয়ে দিছপুৰ আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দাখিল কৰে৷ আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে টেণজিং দৰ্জি নামৰ যুৱকজনক৷ যুৱক আৰু যুৱতী অৰুণাচলৰ বুলি জানিব পৰা গৈছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে