May 25, 2022, 11:18 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি গোৱৰ্ধনা আৰক্ষী থানা এলেকাত অঘটনঃ মেচিনত সোমাই ২২ বছৰীয়া শ্ৰমিকৰ মৃত্যু শ্ৰীনগৰত আৰক্ষী জোৱান মালিক চাহিব সৌৰা আনচাৰক গুলীয়াই হত্যা, ৭ বছৰীয়া কন্যা আহত উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সমীপত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কামপুৰত পুনৰ বানত উটি গৈ শিশুৰ মৃত্যু তামিলনাডুত বিজেপি নেতাক গুলীয়াই হত্যা মৃত্যু আহে সংগোপনে, মঙলবাৰৰ পুৱাৰ দৌৰেই হৈ পৰিল শেষবাৰৰ দৌৰ… কোকৰাঝাৰত পুনৰাই নাৱালিকাক ধৰ্ষণঃ তিনি পাষণ্ড আফুৰউদ্দিন, মুস্তাফা, ছামেজউদ্দিন গ্ৰেপ্তাৰ বৰক্ষেত্ৰীৰ চৰাঞ্চল পৰিদৰ্শন কংগ্ৰেছী বিধায়ক দিগন্ত বৰ্মন ৰেকিবুদ্দিন আহমেদ, বসন্ত দাসৰ বিৰোধী একত্ৰিত হ’লে দখল কৰিব পাৰিব ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আসনঃ নাড্ডাৰ ঘৰত বিজেপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক অসম আন্দোলনৰ সক্ৰিয় কৰ্মী-সমাজসেৱক থানেশ্বৰ বৰাৰ মৃত্যু, মুখ্যমন্ত্ৰীৰ শোক প্ৰকাশ

বালাজান তিনালী ব্যৱসায়ী সন্থাৰ ধনঞ্জয় নাথ সভাপতি, দৰবিন্দ্ৰ বসুমতাৰী সম্পাদক নিৰ্বাচিত

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, June 14, 2020
  • 107 Time View

কোকৰাঝাৰঃ কোকৰাঝাৰ সদৰ চহৰৰ ১০ কিলোমিটাৰ উত্তৰে থকা বিখ্যাত বালাজান তিনালীৰ বালাজান সমবায়ৰ প্ৰেক্ষাগৃহত শনিবাৰে বালাজান তিনালীৰ সমূহ ব্যৱসায়ীক লৈ এখন বৈঠক অনুষ্ঠিত হয়। উক্ত বৈঠকত বালাজান তিনালীৰ ব্যৱসায়ীসকলক সাঙুৰি বালাজান তিনালী মাৰ্চেণ্ট এছোছিয়েন নামাকৰণেৰে ব্যৱসায়ী সন্থা গঠনৰ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰা হয়।

সেইমৰ্মে ধনঞ্জয় নাথক সভাপতি, দীপক দৈমাৰী আৰু অজিত নাৰায়ন ৰায়ক উপ-সভাপতি, দৰবিন্দ্ৰ বসুমতাৰীক সম্পাদক, শৈলেন্দ্ৰ নাথ আৰু বিশ্ব ৰবিদাসক যুটীয়া সম্পাদক, মুকেশ শ্বাহক কোষাধ্যক্ষ, সুকুৰাম দৈমাৰী, দধিৰাম নাৰ্জাৰী, ৰমেন্দ্ৰ বসুমতাৰীক উপদেষ্টা আৰু ১১ গৰাকী কাৰ্যনিৰ্বাহক সদস্যৰে ২১ জনীয়া বালাজান তিনালী মাৰ্চেণ্ট এছোছিয়েচন গঠন কৰা হয়।

সভাত বালাজান তিনালী মাৰ্চেণ্ট এছোছিয়েচনৰ নৱনিৰ্বাচিত সভাপতি ধনঞ্জয় নাথ আৰু সম্পাদক দৰবিন্দ্ৰ বসুমতাৰীয়ে নিষ্ঠা আৰু সততাৰে তেওঁলোকে নিজৰ দায়িত্ব পালন কৰিবলৈ অহোপুৰোষাৰ্থ প্ৰচেষ্টা চলাব বুলি মন্তব্য কৰি ব্যৱসায়ীসকলৰ প্ৰতিটো সমস্যা সমাধানত গুৰুত্ব দিব বুলি মন্তব্য কৰে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে