February 6, 2023, 9:00 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

বানাক্ৰান্তৰ মাজত সাহায্য বিতৰণ ৰহা মহাবিদ্যালয় কৰ্তৃপক্ষৰ

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, June 5, 2022
  • 79 Time View

জয়ন্ত মুদৈ, বেবেজীয়াঃ নগাঁও জিলাৰ উচ্চ শিক্ষানুষ্ঠান ৰহা মহাবিদ্যালয়ৰ অধ্যক্ষ, অধ্যাপক-অধ্যাপিকা আৰু কৰ্মচাৰীয়ে বানপীড়িত ৰহাৰ গড়মাৰী আৰু নিকটবৰ্তী অঞ্চলৰ প্ৰায় পঞ্চাশটা আৰ্থিকভাৱে দুৰ্বল পৰিয়ালৰ বান সাহায্য বিতৰণ কৰে। মহাবিদ্যালয়খনৰ অধ্যক্ষ ড০ বেদ কুমাৰ চলিহাৰ নেতৃত্বত শিক্ষক আৰু কৰ্মচাৰীসকলে বানাক্ৰান্ত পৰিয়ালকেইটাৰ মাজত আটা, ডাইল, চেনী, মিঠাতেল, চাহপাত, ব্লিচিং পাউদাৰ, বিস্কুট, চাবোন, কাপোৰ ধোৱা পাউদাৰ আৰু মচকুইট’ কইল আদি বিতৰণ কৰে। অধ্যক্ষ গৰাকীয়ে বানপানীৰ দৰে প্ৰাকৃতিক দুৰ্যোগৰ সময়ত দুৰ্গতসকলৰ প্ৰতি সহানুভূতি আৰু সেৱা আগবঢ়োৱাটো এক নৈতিক আৰু সামাজিক দায়বদ্ধতা বুলি উল্লেখ কৰি ৰহা মহাবিদ্যালয় পৰিয়াল সদায় প্ৰয়োজনৰ বেলিকা দুৰ্গত আৰু আৰ্তজনৰ লগত থকাৰ কথা দোহাৰে৷ ৰহা মহাবিদ্যালয়ৰ এনে পদক্ষেপৰ শলাগ লৈছে বিভিন্নজনে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে