February 1, 2023, 1:19 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

বলীউড ড্ৰাগছ কাণ্ডঃ জব্দ কৰা হৈছে অভিনেত্ৰী দীপিকা, ৰকুল, শ্ৰদ্ধাৰ লগতে মেনেজাৰৰ মোবাইল ফোন…

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, September 27, 2020
  • 117 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ সমস্যাৰ যেন অন্ত নাই অভিনেত্ৰী দীপিকা পাডুকন, ৰকুল প্ৰীত কৌৰ, শ্ৰদ্ধা কাপুৰৰ। অভিনেতা সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ মৃত্যুৰ তদন্তত পোহৰলৈ অহা বলীউডৰ ড্ৰাগছ কাণ্ডৰ তদন্তত নাম সাঙোৰ খাই পৰিছে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ। তাৰ পিছতে নাৰ্ক’টিক কণ্ট্ৰ’ল ব্যুৰ’ই সোধ-পোছৰ বাবে অভিনেত্ৰীকেইগৰাকীলৈ চমন জাৰি কৰে।

ইফালে এনচিবিৰ এক সূত্ৰৰ খবৰ অনুসৰি, এইবাৰ দীপিকা, শ্ৰদ্ধা, ৰকুলৰ মোবাইল ফোনসমূহো জব্দ কৰা হৈছে। অভিনেত্ৰী কেইগৰাকীৰ উপৰিও দীপিকাৰ মেনেজাৰ কৰিশ্মা প্ৰকাশ, চিমন খমবাট্টে, জয়া শ্বাহৰো মোবাইল জব্দ কৰিছে এনচিবিয়ে।

উল্লেখ্য যে, ড্ৰাগছ সৰবৰাহৰ অভিযোগত এনচিবিয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল সুশান্তৰ প্ৰাক্তন মেনেজাৰ নীৰজক। এই নীৰজৰ সৈতেই দীপিকাৰ মেনেজাৰ কৰিশ্মা প্ৰকাশৰ ঘণিষ্ঠ সম্পৰ্ক থকা বুলি সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰিত প্ৰকাশ। আনহাতে দীপিকাই ড্ৰাগছ বিচাৰি কেইবাজনকো মেছেজ কৰা বুলিও এক খবৰ প্ৰকাশ হৈছিল। এনে পৰিপ্ৰেক্ষিতত যদি অভিনেত্ৰী কেইগৰাকীৰ মোবাইল ফোনত কোনো নাপাবলগীয়া তথ্য এনচিবিয়ে লাভ কৰে, তেন্তে তেওঁলোকৰ বাবে সমস্যা আৰু অধিক বৃদ্ধি পোৱাটো নিশ্চিত।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে