February 9, 2023, 2:09 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

বলিউদত ড্ৰাগছ সেৱন কাণ্ড, এনচিবিয়ে চমন জাৰি কৰিব অভিনেত্ৰী শ্বাৰা-শ্ৰদ্ধা-ৰকুলপ্ৰীতক

Reporter Name
  • Update Time : Monday, September 21, 2020
  • 108 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ নাৰ্কটি’ক কণ্ট্ৰল ব্যূৰৰ হাতোৰা পৰিব বলিউদৰ আন কেইবাগৰাকী সুন্দৰীৰ অভিনেত্ৰীৰ ওপৰত৷ ইতিমধ্যে ৰিয়া চক্ৰৱৰ্তীসহ কেইবাগৰাকী বলিউদৰ অভিনেতা-অভিনেত্ৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰি জেললৈ প্ৰেৰণ কৰিছে৷

বলিউদ পাৰ্টীত ড্ৰাগছ ব্যৱহাৰ কাণ্ড সন্দৰ্ভত তদন্ত অব্যাহত ৰখা এনচিবিয়ে বলিউদৰ কেইবাগৰাকী অভিনেত্ৰীক চমন প্ৰেৰণ কৰিবলৈ সাজু হৈছে৷ ড্ৰাগছ যোগনীয়াৰৰ ভাষ্যৰ ভিত্তিত অভিনেত্ৰী চাৰা আলী খান, ৰকুলপ্ৰীত কৌৰ আৰু শ্ৰদ্ধা কাপুৰক শীঘ্ৰে সোধ-পোছ কৰিব৷ সোমবাৰে প্ৰকাশিত খবৰ মতে, তিনিও অভিনেত্ৰীক সোধ-পোছ কৰিবৰ বাবে অতিশীঘ্ৰে নিৰ্দেশ জাৰি কৰিব৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে