August 8, 2022, 10:55 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি মুকালমুৱাৰ কালাৰচৰত প্ৰধানমন্ত্ৰী আবাস যোজনাৰ গৃহত ব্যাপক অনিয়ম ধেমাজিত ১২ লক্ষাধিক টকাৰ ড্ৰাগছ নিষ্কাশন দৰঙৰ এক লাখ চল্লিশ হাজাৰ পৰিয়ালৰ গৃহত স্বাধীনতা দিৱস পালনৰ ব্যৱস্থা মঙলদৈত ষ্টুডেণ্ট কেডেট কৰ্প’ছ(এছ চি চি)ৰ দৰং জিলা সমিতি গঠন বিশ্বনাথৰ পানীভৰালত বিশ্বনাথ জিলা আৰক্ষীৰ উদ্যোগত নিষিদ্ধ গাঞ্জা দাহ কাৰ্যসূচী বহিঃৰাজ্যত অসমৰ জীয়ৰীৰ ৰহস্যজনক মৃত্যু। ঘৰলৈ আনিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই মৃতদেহ SC আৰু STক অপমান কৰিলে গ্ৰেপ্তাৰ হ’ব আপুনি মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক পুনৰ মন্ত্ৰী পাৰ্থ চট্টোপাধ্যায়ৰ ঘনিষ্ঠৰ ফ্লেটত ২৭ কোটি ৯০ লাখ টকা উদ্ধাৰ

বটদ্ৰৱাত আৰক্ষীৰ জালত কুখ্যাত ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ী নুৰজামাল

Reporter Name
  • Update Time : Monday, July 4, 2022
  • 30 Time View

বেবেজীয়াঃ অৱশেষত আৰক্ষীৰ জালত পৰিল কুখ্যাত ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ী নুৰজামাল হক৷ দীৰ্ঘদিন ধৰি আৰক্ষীৰ চকুত ধূলি দি নগাঁও জিলাৰ পশ্চিম প্ৰান্তৰ ভিতৰুৱা গ্ৰামাঞ্চলবোৰত নিষিদ্ধ ড্ৰাগছৰ বেহা চলাই আহিছিল ধৃত নুৰজামালে৷ আৰক্ষীয়ে নুৰজামালক কৰায়ত্ত কৰিবৰ বাবে অহৰহ চেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছিল৷ আৰক্ষীৰ এনে তৎপৰতাৰ মাজতে এক গোপন সূত্ৰৰ খবৰৰ ভিত্তিত বটদ্ৰৱা আৰক্ষীয়ে আমছু কৰ্মীৰ সহযোগত অৱশেষত ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ী নুৰজামালক আটক কৰিবলৈ সক্ষম হয়৷ আচলতে, ধিঙৰ পৰা নগাঁও-ধিং সংযোগী গড়কাপ্তানী পথেৰে বটদ্ৰৱা অভিমুখে এ এছ-০২-এ ই ৩০৯৮ নম্বৰৰ এখন বাইকেৰে ড্ৰাগছ লৈ আহি থকা অৱস্থাতে বটদ্ৰৱাৰ জামতলত আমছু কৰ্মীৰ সহযোগত বটদ্ৰৱা আৰক্ষীয়ে কৌশলেৰে কৰায়ত্ত কৰে ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীটোক৷ এই অভিযানত ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীটোৱে আমছু কৰ্মীক আক্ৰমণ কৰি পলায়নৰ চেষ্টা কৰাত এজন আমছু কৰ্মী আঘাতপ্ৰাপ্ত হয়৷ আৰক্ষীয়ে ধৃত ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীটোৰ পৰা এটা ড্ৰাগছভৰ্তি চাবোনৰ বাকচ উদ্ধাৰ কৰাৰ লগতে ড্ৰাগছ সৰবৰাহত ব্যৱহৃত বাইকখন জব্দ কৰে। আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰা ড্ৰাগছখিনিৰ বজাৰ মূূল্য পয়ত্ৰিশ হাজাৰ টকা হ’ব বুুুলি আৰক্ষীয়ে জানিবলৈ দিছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে