February 9, 2023, 2:43 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ প্ৰত্যাখ্যান কৰাৰ বাবে যুৱকে গুলীয়াই হত্যা কৰিলে ১৫ বছৰীয়া কিশোৰীক

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, January 19, 2023
  • 23 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ প্ৰত্যাখ্যান কৰাৰ বাবে যুৱকে গুলীয়াই হত্যা কৰিলে ১৫ বছৰীয়া কিশোৰীক। উত্তৰ প্ৰদেশৰ ভাদোহীত বুধবাৰে সংঘটিত হয় এই লোমহৰ্ষক ঘটনা। মৃত নাবালিকাগৰাকীৰ নাম অনুৰাধা বিন্দ। বুধবাৰে কনিষ্ঠ ভগ্নী নিশাৰ সৈতে কোচিং ইনষ্টিটিউটৰ পৰা ঘৰলৈ উভতি অহাৰ সময়তে অনুৰাধাক গুলীয়াই হত্যা কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে। অভিযুক্ত যুৱকজনৰ নাম অৰবিন্দ বিশ্বকৰ্মা।
আৰক্ষীৰ সূত্ৰই জনোৱা মতে, ২২ বছৰীয়া অৰবিন্দে অলপতে অনুৰাধাক প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ দিছিল। কিন্তু অনুৰাধাই অৰবিন্দৰ সেই প্ৰস্তাৱ প্ৰত্যাখান কৰে। ইয়াৰ পিছত অৰবিন্দৰ খং উঠে আৰু অনুৰাধাক হত্যা কৰাৰ ভাবুকি দিয়ে।
আৰক্ষী অধীক্ষক অনিল কুমাৰে জনোৱা মতে, বুধবাৰে সন্ধিয়া অনুৰাধা কোচিঙৰ পৰা উভতি অহাৰ পথত অৰবিন্দই বন্দুক লৈ অপেক্ষা কৰি আছিল। অনুৰাধাক দেখি অৰবিন্দে সন্মুখৰ পৰা কিশোৰীগৰাকীৰ মূৰত গুলীয়াই তাৰ পৰা পলায়ন কৰে। অনুৰাধাৰ থিতাতে মৃত্যু ঘটে।
আৰক্ষীয়ে অভিযুক্তক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ প্ৰচেষ্টা অব্যাহত ৰখাৰ লগতে সমগ্ৰ বিষয়টোৰ তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে