May 25, 2022, 7:43 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি গোৱৰ্ধনা আৰক্ষী থানা এলেকাত অঘটনঃ মেচিনত সোমাই ২২ বছৰীয়া শ্ৰমিকৰ মৃত্যু শ্ৰীনগৰত আৰক্ষী জোৱান মালিক চাহিব সৌৰা আনচাৰক গুলীয়াই হত্যা, ৭ বছৰীয়া কন্যা আহত উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সমীপত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কামপুৰত পুনৰ বানত উটি গৈ শিশুৰ মৃত্যু তামিলনাডুত বিজেপি নেতাক গুলীয়াই হত্যা মৃত্যু আহে সংগোপনে, মঙলবাৰৰ পুৱাৰ দৌৰেই হৈ পৰিল শেষবাৰৰ দৌৰ… কোকৰাঝাৰত পুনৰাই নাৱালিকাক ধৰ্ষণঃ তিনি পাষণ্ড আফুৰউদ্দিন, মুস্তাফা, ছামেজউদ্দিন গ্ৰেপ্তাৰ বৰক্ষেত্ৰীৰ চৰাঞ্চল পৰিদৰ্শন কংগ্ৰেছী বিধায়ক দিগন্ত বৰ্মন ৰেকিবুদ্দিন আহমেদ, বসন্ত দাসৰ বিৰোধী একত্ৰিত হ’লে দখল কৰিব পাৰিব ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আসনঃ নাড্ডাৰ ঘৰত বিজেপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক অসম আন্দোলনৰ সক্ৰিয় কৰ্মী-সমাজসেৱক থানেশ্বৰ বৰাৰ মৃত্যু, মুখ্যমন্ত্ৰীৰ শোক প্ৰকাশ

প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ ৬৬ বছৰীয়া অৰুণ লালৰ দ্বিতীয় বিবাহ, কইনা ৩৭ বছৰীয়া বুলবুল

Reporter Name
  • Update Time : Monday, April 25, 2022
  • 37 Time View

৬০ উৰ্ধৰ এগৰাকী যুৱতীৰৈ সৈতে পুনৰ বিয়াত বহাৰ খবৰৰ বাবে চৰ্চালৈ আহিছে এগৰাকী প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ৷ ৬৬ বছৰীয়া ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰ অৰুণ লালে পুনৰ বিয়াত বহিবলৈ সাজু হৈছে৷ অহা ২ মে’ত দ্বিতীয়বাৰ বিবাহপাশত আবদ্ধ হ’ব ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ প্ৰাক্তন তাৰকা অৰুণ লাল। বিগত কেইবাটাও বছৰ ধৰি প্ৰেম কৰি থকা প্ৰেয়সি বুলবুল চাহাৰ সৈতে বিয়াত বহিব অৰুণ লাল৷ ৩৭ বছৰীয়া বুলবুল চাহাই দীৰ্ঘদিনৰ প্ৰেমৰ অন্তত ২ মে’ত পশ্চিমবংগৰ কলকাতাত বিয়াত বহিব অৰুণ ললাল সৈতে৷ অৰুণ লাল আৰু বুলবুলৰ পূৰ্বেই বাগদান সম্পন্ন হৈছে কেৱল সামাজিকভাৱে ২ মে’ত পশ্চিমবংগৰ কলকাতাত বিয়াত বহিব।শেহতীয়াকৈ অৰুণ লালৰ বিয়াক লৈ সংবাদ মাধ্যমৰ সমানে ছ’চিয়েল মিডিয়াত ব্যাপক চৰ্চা হৈছে৷ প্ৰথমা পত্নী জীৱিত যদিও পুনৰ বিবাহপাশত আবদ্ধ হ’ব এসময়ৰ দুৰ্দান্ত ক্ৰিকেটাৰগৰাকীয়ে৷ বিচিচিআইৰ অধ্যক্ষ সৌৰভ গাংগুলীসহ একালৰ সতীৰ্থসকল বিয়াত উপস্থিত থাকিব৷ জানিব পোৱা মতে, প্ৰথমা পত্নী বিভিন্ন ৰোগত আক্ৰান্ত হৈ শয্যাগত৷ বুলবুলে চাহাক যাৰ বাবে বিয়া কৰিবলৈ সাজু। দ্বিতীয় পত্নী বুলবুলে প্ৰথমা পত্নীৰ চোৱা চিতা কৰিব। অৰুণ লালে ৮০ৰ দশকৰ জনপ্ৰিয় ক্ৰিকেটাৰ আছিল৷ ১৯৮২ চনৰ পৰা ১৯৮৯ চনলৈ ভাৰতীয় দলৰ হৈ ১৬খন টেষ্ট, ১৬খন এদিনীয়াত অংশ লয়। দীৰ্ঘ সময় পূৰ্বে ক্ৰিকেটৰ ফিল্ডৰ পৰা বিদায় লোৱা অৰুণ লালে জীৱনৰ আন এক ইনিংছ খেলিবলৈ সাজু।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে