February 6, 2023, 9:13 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

প্ৰাক্তন আছুৰ নেতা-কৰ্মী একত্ৰিত ঐতিহাসিক ৰঙিয়া চহৰত, সমিতি গঠন

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, April 10, 2022
  • 56 Time View

প্ৰাক্তন আছুৰ নেতা-কৰ্মীসকল আজি পুনৰ একত্ৰিত হয় কামৰূপৰ ঐতিহাসিক ৰঙিয়া চহৰত৷ ৰঙিয়াস্থিত হৰদত্ত বীৰদত্ত ভৱনত প্ৰাক্তন সতীৰ্থসকলৰ সন্মিলনত প্ৰায় দুই শতাধিক নেতা-কৰ্মীৰ উপস্থিতিত অন্তৰংগ আলাপ সাধাৰণ সভা অনুষ্ঠিত হয়। প্ৰাক্তন ছাত্ৰ নেতা কমলেশ ডেকাৰ সভাপতিত্বত অনুষ্ঠিত সভাত অসমৰ বিভিন্ন প্ৰান্তৰ আছুৰ কেন্দ্ৰীয় সমিতিৰ প্ৰাক্তন নেতাৰ লগতে কামৰূপ জিলাৰ প্ৰাক্তন ছাত্ৰ নেতাসকল উপস্থিত থাকে। সকলোৱে মত-বিনিময়ৰ কৰে৷ প্ৰাক্তন ছাত্ৰ সন্থাৰ কামৰূপ জিলাৰ প্ৰতিগৰাকী জ্যেষ্ঠ তথা কনিষ্ঠ প্ৰাক্তন সতীৰ্থৰ লগত সু-সম্পৰ্ক গঢ়ি তোলাৰ বাবে এখন সমিতি গঠন কৰা হয়। ফনীধৰ দাসক সভাপতি, প্ৰতাপ কলিতা আৰু অখিল কলিতাক কাৰ্যকৰী সভাপতি, আব্দুল গণিখান চৌধুৰী আৰু ৰাজীৱ মহন্তক সাধাৰণ সম্পাদক হিচাপে লৈ সমিতি গঠন কৰা হয়।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে