February 2, 2023, 4:11 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি প্ৰেমত হাবুডুবো খোৱা উৰ্বশ্ৰীৰ প্ৰেম হৈ ৰ’ল আধৰুৱা… বিতৰ্কই লগ এৰা নাই সাহিত্য সভাৰ, কাৰ্যসূচীত বিনা অনুমতিত সন্নিবিষ্ট কৰিলে সাহিত্যিক ৰীতা চৌধুৰীৰ নাম নিম্ন মধ্যবিত্তক আকৰ্ষণ কৰিবলৈ কৰৰ বোজা কিছু হ্ৰাস কৰাৰ প্ৰস্তাৱ দিছে নিৰ্মলা সীতাৰমণে APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে

প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ ওপজা দিনত ‘লৰ্ড অৱ দ্যা ৰেকৰ্ড’ উন্মোচন জে পি নাড্ডাৰ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, September 17, 2020
  • 95 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ ওপজা দিন উলপক্ষে শাসকীয় বিজেপি দলে এসপ্তাহ বিশেষ আয়োজন কৰিছে৷ চাফাই অভিযান, কেক কাটি বিশেষ ভাৱে বিজেপিৰ নেতা-কৰ্মীয়ে মোদীৰ ওপজা দিন পালন কৰিছে৷ চৰকাৰ তথা শাসকীয় বিজেপি দলে প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ ওপজা দিন মহাধুমধামেৰে পালন কৰিছে৷ ৰাষ্ট্ৰপতি ৰামনাথ কোৱিন্দৰ লগতে বিশ্বৰ বহু দেশৰ প্ৰধানৰ লগতে শাসকীয় দলৰ ডাঙৰ নেতাই প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীক শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰিছে৷

ছ’চিয়েল মিডিয়া যোগে প্ৰধানমন্ত্ৰীক কেইবালাখ লোকে ওপজা দিনৰ শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰিছে৷ বহু ঠাইত ব্যাপক আনন্দ-উল্লাসেৰে ওপজা দিন পালন কৰি কেক কাটিছে মোদীৰ সমৰ্থক শুভকাংক্ষীয়ে৷ তাৰ মাজতে কেন্দ্ৰীয় বিজেপিয়ে এখন গ্ৰন্থ প্ৰকাশ কৰিছে৷ যিখন গ্ৰন্থত প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীৰ জীৱন-কৰ্মৰাজী আৰু প্ৰধানমন্ত্ৰী হৈ থকা কাৰ্যকালৰ বিষয়সমূহ সন্নিবিষ্ট হৈ আছে৷ আজি দিল্লীস্থিত বিজেপিৰ মুখ্য কাৰ্যালয়ত সভাপতি জে পি নাড্ডাই এই ‘লৰ্ড অৱ দ্যা ৰেকৰ্ড’ নামৰ গ্ৰন্থখন উন্মোচন কৰিছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে