February 1, 2023, 12:47 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

পৌৰসভা নিৰ্বাচনৰ সংকল্প পত্ৰ উন্মোচন বিশ্বনাথ জিলা বিজেপিৰ

Reporter Name
  • Update Time : Monday, February 28, 2022
  • 74 Time View

বিশ্বনাথৰ পৰা জোনমণি বেগমঃ আজি বিশ্বনাথ জিলা বিজেপিয়ে আগন্তুক পৌৰসভা নিৰ্বাচনৰ বাবে সংকল্প পত্ৰ উন্মোচন কৰে। বিশ্বনাথত অনুষ্ঠিত এখন সংবাদ মেলত সমষ্টিটোৰ বিধায়ক প্ৰমোদ বৰঠাকুৰ, বিশ্বনাথ বিজেপিৰ সভাপতি আৰু সম্পাদক উপস্থিতিত সংকল্প পত্ৰ উন্মোচন কৰা হয়৷ আমি ইস্তাহাৰৰ পৰিৱৰ্তে সংকল্প পত্ৰ বুলি এই কাৰণেই কৈছো যে আমি নিৰ্বাচনৰ পিছত এই পত্ৰত থকা কামখিনি কৰাৰ সংকল্প লৈছো বুলি কয় বিধায়ক প্ৰমোদ বৰঠাকুৰে। প্ৰতিখন চহৰৰ আন্তঃগাঁথনিৰ উন্নয়ন, সপ্তাহটোৰ প্ৰতিটো ঘণ্টাই পানী যোগান, নগৰ অঞ্চলৰ ভূমি আৱণ্টন পোৱা আৰু নোপোৱা লোকৰ প্ৰিমিয়াম কমাই দিয়া, পৌৰসভা এলেকাত আৱৰ্জনাৰ সুব্যৱস্থাপনা কৰা, নগৰ অঞ্চলৰ সু-মাষ্টাৰ প্লেন প্ৰস্তুত কৰা, ষ্ট্ৰীট লাইট আৰু আলোকসজ্জা, ট্ৰেফিক ব্যৱস্থাপনা, পাৰ্কিং আৰু আস্থানৰ সুবিধা, উদ্যান, খেলপথাৰ প্ৰতিষ্ঠা, কৃত্ৰিম বানৰ পৰা মুক্ত চহৰকে ধৰি ৪টা দিশত কাম কৰাৰ সংকল্প লৈছে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে