February 1, 2023, 1:46 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

পুনৰ ১০ কোভিড ৰোগীৰ মৃত্যু, মঙলবাৰে সুস্থ হৈ ঘৰলৈ গৈছে ১৮৪৯ ৰোগী

Reporter Name
  • Update Time : Wednesday, September 16, 2020
  • 112 Time View

গুৱাহাটীঃ স্বাস্থ্যমন্ত্ৰী ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই মঙলবাৰে নিশা টুইট যোগে জাৰি কৰা তথ্য মতে, মঙলবাৰৰ দিনটোত ৰাজ্যত ১৮৪৯গৰাকী কোভিড ৰোগী সুস্থ হৈ নিজ গৃহলৈ গৈছে৷ আৰোগ্য হোৱা ৰোগীসকলক নিজ স্বাস্থ্যৰ উপযুক্ত যত্ন লবলৈ অনুৰোধ জনােৱাৰ লগতে তেওঁলোকলৈ শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰিছে স্বাস্থ্যমন্ত্ৰী ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই৷ আনহাতে ৰাজ্যত মঙলবাৰৰ দিনটোত পুনৰ প্ৰাণ হেৰুৱাইছে ১০গৰাকী লোকৰ৷

কামৰূপ মহানগৰ জিলাৰ কলম ৰঞ্জন দত্ত (৭৮)
কামৰূপ মহানগৰ জিলাৰ বিনায়ক প্ৰসাদ চৰফ (৭৪)
কামৰূপ মহানগৰ জিলাৰ বিথি শৰ্মা (৭৮)
কামৰূপ মহানগৰ জিলাৰ যোগেশ্বৰ গগৈ (৫২)
তিনিচুকীয়া জিলাৰ গৌৰি গগৈ (৫৮)
কাৰ্বি আংলং জিলাৰ ব্ৰিতেন্দ্ৰ দৈমাৰী (৫৬)
বৰপেটা জিলাৰ জ্যোতিষ তালুকদাৰ (৫০)
লখিমপুৰৰ মহাবীৰ প্ৰসাদ শৰ্মা (৬০)
ডিব্ৰুগড় জিলাৰ চন্দ্ৰ প্ৰভা দাস (৭৩)
ডিব্ৰুগড় জিলাৰ এলিজা বেগম (৭০)

আটাইকেইগৰাকী লোক চিকিৎসাধীন অৱস্থাত মৃত্যুবৰণ কৰিছে৷ ইয়াৰে লগে লগে ৰাজ্যত মুঠ মৃত্যুৰ সংখ্যা বৃদ্ধি হৈ ৪৯২ হৈছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে