February 6, 2023, 9:23 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

নীৰাপত্তাহীনতাত নুমলীগড় শোধনাগাৰৰ টেংকাৰ চালক, পথত গাড়ী হাইজেক কৰাৰ প্ৰয়াস

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, March 26, 2022
  • 81 Time View

অৰুপ পুজাৰী, মূৰফুলনীঃ নীৰাপত্তাহীনতাত নুমলীগড় শোধনাগাৰৰ টেংকাৰ চালক৷ চালকক আক্ৰমণ কৰি টেংকাৰ হাইজেক কৰাৰ প্ৰয়াস৷ দিন দুপৰতে চালকক কৌশলৰে নমাই নিৰ্জন ঠাইত আক্ৰমণ কৰি টেংকাৰ লৈ উধাও হোৱাৰ প্ৰয়াস৷ ১৪ মাৰ্চত তেলগৰমক ভয়ংকৰ ঘটনা৷ চালক নীতিশ কুমাৰক দুৰ্বৃত্তই বেয়াকৈ প্ৰহাৰ কৰি পেলাই থৈ যোৱাৰ পিছতে নীতিশ কুমাৰে ড্ৰাইভাৰ ইউনিয়নৰ লোকে উদ্ধাৰ কৰে৷ কথমপি টেংকাৰ চালক আৰু আন আন কৰ্মচাৰীসকলৰ প্ৰাণ ৰক্ষা পৰে৷ দিন দুপৰতে টেংকাৰ ড্ৰাইভাৰক কৌশলৰে নমাই নি নিৰ্জন ঠাইত আক্ৰমণ কৰি নিৰ্মম প্ৰহাৰ কৰি প্ৰাণ নাশৰ অপচেষ্টা কৰাৰ ঘটনা প্ৰচাৰৰ পিছতে শংকিত হৈ পৰিছে চালকসকল৷ নুমলীগড় শোধনাগাৰৰ পৰা তেলভৰ্তি টেংকাৰ দুই কিলোমিটাৰ গৈ তেলগৰম পাওতেই কৌশলৰে কৰে এই ভয়ংকৰ ঘটনা সংঘটিত কৰে৷ নীতিশ কুমাৰ নামৰ টেংকাৰ চালকক তিনি দুৰ্বৃত্তই ডিঙি, মূৰ, বুকু, হাতত বেয়াকৈ প্ৰহাৰ কৰি পেলাই থৈ যোৱাৰ পিছত নীতিশ কুমাৰে ড্ৰাইভাৰ ইউনিয়নৰ লগত ফোন কৰি অৱস্থাৰ কথা ব্যক্ত কৰে৷ ইউনিয়নৰ লোকে উদ্ধাৰ কৰি প্ৰথমে ভিকে এনআৰএল আৰু পিছত যোৰহাট মেডিকেল কলেজ হাস্পতালত ভৰ্তি কৰে৷ আৰক্ষীক এজাহাৰ দাখিল কৰাৰ পিছতো দুৰ্বৃত্তক কৰায়ত্ত কৰাত বিফল আৰক্ষী৷ এতিয়া নিৰাপত্তাহীনতাত টেংকাৰ চালকসকল৷

 

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে