February 6, 2023, 8:45 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

নিউয়ৰ্কত ভিআইপি বক্সৰ বাথৰুমত ডনাল্ড ট্ৰাম্পে যৌন নিৰ্যাতন চলোৱা বুলি অভিযোগ মডেল এমিৰ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, September 17, 2020
  • 156 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ আমেৰিকাত নিৰ্বাচনৰ দিন চমু চাপি অহাৰ লগে লগে অভিযোগ-প্ৰতিভিযোগৰ মাত্ৰা বৃদ্ধি পাইছে৷ শাসক ৰিপাব্লিকান আৰু বিৰোধী ডেমক্ৰেটিকৰ মাজত বাকযুদ্ধ অব্যাহত থকাৰ সময়তে এইবাৰ আমেৰিকাৰ ৰাষ্ট্ৰপতি তথা ৰিপাব্লিকান দলৰ ৰাষ্ট্ৰপতি পদৰ প্ৰাৰ্থী ডনাল্ড ট্ৰাম্পৰ বিৰুদ্ধে পুনৰ আন এগৰাকী মডেলে যৌন নিৰ্যাতন চলোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে৷ ইয়াৰ পূৰ্বেও ডনাল্ড ট্ৰাম্প ৰাষ্ট্ৰপতি হোৱাৰ পূৰ্বে আৰু ৰাষ্ট্ৰপতি হোৱাৰ পিছতে কেইবাগৰাকী মডেলে ট্ৰাম্পৰ বিৰুদ্ধে যৌন নিৰ্যাতন চলোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছিল৷

দ্যা গাৰ্ডিয়ানত প্ৰকাশ পোৱা খবৰ পোৱা মতে, প্ৰাক্তন মডেল এমি দৰিছে যৌন নিৰ্যাতন চলোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে ট্ৰাম্পৰ বিৰুদ্ধে৷ দ্যা গাৰ্ডিয়ান দিয়া সাক্ষাৎকাৰত এমিয়ে কয় যে ট্ৰাম্পে মোৰ ওচৰ চাপি আহি জোৰকৈ জিভাৰে মোৰ মুখত স্পৰ্শ কৰিছিল৷ এই ঘটনা সংঘটিত হৈছিল ১৯৯৭ চনত৷ নিউয়ৰ্কত ইউএছ অপেন টুৰ্ণামেণ্ট চলি থকাৰ সময়তে ট্ৰাম্পে ভিআইপি বক্সৰ বাথৰুমৰ বাহিৰত এই কাণ্ড সংঘটিত কৰিছিল৷ তেতিয়া এমিৰ বয়স আছিল মাথো ২৪ বছৰ৷

এই পৰ্যন্ত দৰিছ সহ ২৬গৰাকী মহিলাই ট্ৰাম্পৰ বিৰুদ্ধে যৌন নিৰ্যাতন চলোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে এই অভিযোগ নুই কৰি আহিছে ট্ৰাম্পে৷ কিন্তু ৰাষ্ট্ৰপতি নিৰ্বাচিত হোৱাৰ পিছৰ পৰা এন অভিযোগৰ তদন্তৰ বাবে অনুমতি দিয়া হোৱা নাই৷ আনকি ধৰ্ষণৰো অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে দুই এগৰাকী মহিলাই৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে