February 6, 2023, 8:58 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

নলবাৰীত জয়ন্ত মল্ল বৰুৱাৰ জনতাৰ সদন, পোনপটীয়াকৈ অভিযোগ দিলে ৰাইজে

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, May 19, 2022
  • 63 Time View

পঙ্কজ কুমাৰ লহকৰ, নলবাৰীঃ ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা নেতৃত্বধীন বিজেপি চৰকাৰৰ বৰ্ষপূৰ্তি উপলক্ষে ৩নং খাটাগাঁও পঞ্চায়তৰ অন্তগত পূৱ নলবাৰীস্থিত শ্ৰীমন্ত শংকৰদেৱ কৃষ্টি বিকাশ কেন্দ্ৰৰ আধাৰশিলা স্থাপন আৰু জনতাৰ সদন কাৰ্যসূচী ৰূপায়ন কৰা হয়। কৃষাণ মৰ্চাৰ ৰাজ্যিক উপ-সভাপতি ধনেশ্বৰ ডেকাই আঁতধৰা সভাত উপস্থিত থাকে নলবাৰী সমষ্টিৰ বিধায়ক জয়ন্ত মল্ল বৰুৱা, নলবাৰী জিলা পৰিষদৰ সভাপতি নিতুল ডেকাকে প্ৰমুখ্য কৰি কেইবা গৰাকী বিষয়-ববীয়া আৰু সাধাৰণ ৰাইজ। সভাত বিধায়ক জয়ন্ত মল্ল বৰুৱাই পোনপটীয়াকৈ ৰাইজক আঁচনিসমূহ লাভ কৰিছে নে নাই লগতে বিভিন্ন সমস্যাৰ বুজ লয়। ৰাইজেও পোনপটীয়াকৈ বিধায়কক নিজৰ-নিজৰ অভাৱ-অভিযোগৰ বিষয়ে অৱগত কৰে। সভাৰ পৰাই বিধায়ক জয়ন্ত মল্ল বৰুৱাই সংবাদ মাধ্যমৰ আগত উল্লেখ কৰে যে প্ৰকৃত হিতাধিকাৰীক আঁচনিসমূহ প্ৰদান কৰি দুৰ্নীতিমুক্ত সমাজ গঢ়াৰ চেষ্টা কৰিব। যি সকল ভুৱা ৰেচন কাৰ্ড আছে আৰু অৰুণোদয়ত ভুৱা হিতাধিকাৰী আছে তেওলোকক চিনাক্ত কৰণৰ ব্যৱস্থা অব্যাহত ৰাখিব।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে