February 1, 2023, 8:31 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

নগাঁৱত ডাম্পাৰৰ খুন্দাত থিতাতে নিহত বাইক আৰোহী

Reporter Name
  • Update Time : Friday, February 25, 2022
  • 76 Time View

জয়ন্ত মুদৈ, বেবেজীয়াঃ নগাঁও জিলাৰ ধিং আৰক্ষী থানাৰ এলেকাধীন ধিং-মৈৰাবাৰী সংযোগী গড়কাপ্তানী পথৰ ধিং আঠগাঁৱত আজি দুপৰীয়া সংঘটিত হোৱা এক শোকাৱহ পথ দুৰ্ঘটনাত এজন বাইক আৰোহী থিতাতে নিহত হোৱাৰ বিপৰীতে আন এজন গুৰুত্বৰভাবে আহত হয়৷ নিহত বাইক আৰোহী যুবকজন হৈছে মৰিগাঁৱৰ লাহৰীঘাটৰ নাজিৰুল ইছলাম৷ আনহাতে, আহত আন গৰাকী বাইক আৰোহী হৈছে লাহৰীঘাটৰে আজিজুল হক ৷ প্ৰাপ্ত খবৰ মতে, দুই বাইক আৰোহীয়ে জুৰিয়াত আয়োজিত এখন ইছলামিক ধৰ্মীয় সভালৈ গৈ থকা অৱস্থাত এ এছ-০২-চি চি ৭৭৩৪ নম্বৰৰ এখন মাটি কঢ়িয়াই আনি থকা ডাম্পাৰে তীব্ৰ বেগেৰে মহতিয়াই নিয়াত উক্ত দুৰ্ঘটনাটো সংঘটিত হয়৷ ফলত বাইক আৰোহী নাজিৰুল ইছলামৰ ঘটনাস্থলীতে মৃত্যু হোৱাৰ বিপৰীতে আজিজুল হক গুৰুত্বৰভাবে আঘাতপ্ৰাপ্ত হয়৷ পিছত ঘটনাস্থলীত ধিং আৰক্ষী উপস্থিত হৈ নিহত যুৱকজনৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰি মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে নগাঁও ভোগেশ্বৰী ফুকননী অসামৰিক চিকিৎসালয়লৈ প্ৰেৰণ কৰে৷ আহত যুৱকজনক সংকটজনক অৱস্থাত ধিং এফ আৰ ইউত ভৰ্তি কৰে যদিও পিছত উন্নত চিকিৎসাৰ বাবে যুৱকজনক চিকিৎসকে নগাঁৱলৈ প্ৰেৰণ কৰে৷ ইফালে, ঘাটকৰূপী ডাম্পাৰখন আৰক্ষীয়ে জব্দ কৰাৰ লগতে চালকজনক আটক কৰিছে বুলি জানিব পৰা গৈছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে