February 9, 2023, 1:33 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

নগাঁৱত কৃতী শিক্ষক নন্দেশ্বৰ মিলিক সম্বৰ্ধনা

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, May 21, 2022
  • 80 Time View

জয়ন্ত মুদৈ, বেবেজীয়াঃ নগাঁও জিলাৰ খাগৰিজান শিক্ষাখণ্ডৰ অন্তৰ্গত ভকতগাঁও প্ৰাথমিক বিদ্যালয়ৰ সহকাৰী শিক্ষক নন্দেশ্বৰ মিলিক শনিবাৰে বিদ্যালয় প্ৰাংগনত সম্বৰ্ধনা জ্ঞাপন কৰা হয়। বিদ্যালয় পৰিচালনা সমিতিৰ সভাপতি ছাবিনা ইয়াছমিনৰ পৌৰহিত্যত অনুষ্ঠিত হোৱা এক গাম্ভীৰ্যপূৰ্ণ অনুষ্ঠানত শিক্ষক গৰাকীয়ে মধ্য ইংৰাজী বিদ্যালয়ত নতুনকৈ নিযুক্তি পোৱাৰ পৰিপ্ৰেক্ষিতত সম্বৰ্ধনা জনোৱা হয়। ভকতগাঁও প্ৰাথমিক বিদ্যালয়ৰ প্ৰধান শিক্ষক টংকেশ্বৰ শৰ্মাই আঁত ধৰা এই সভাখনত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে শিক্ষক গৰাকীক ফুল আৰু গামোচাৰে শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰাৰ বিপৰীতে শিক্ষক গোট আৰু বিদ্যালয় পৰিচালনা সমিতিৰ তৰফৰ পৰা শৰাই, সম্বৰ্ধনা পত্ৰ আৰু গামোচাৰে সন্মান প্ৰদৰ্শন কৰা হয়। সুদীৰ্ঘ ছয়টাকৈ বছৰ ভকতগাঁও প্ৰাথমিক বিদ্যালয়ত সহকাৰী শিক্ষক হিচাপে দক্ষতাৰে সেৱা আগবঢ়াই অঞ্চলটোত জনপ্ৰিয় হৈ পৰিছিল শিক্ষক নন্দেশ্বৰ মিলি। সেয়ে যোৰহাট জিলাৰ ৰবিগাঁও মধ্য ইংৰাজী বিদ্যালয়ত নতুনকৈ যোগদান কৰিবলগীয়া সহকাৰী শিক্ষক গৰাকীক স্থানীয় ৰাইজৰ উপস্থিতিত সম্বৰ্ধনা জনোৱা হয়। সভাৰ মাজতে আৱেগিক হৈ পৰা মাজুলীৰ শিক্ষক গৰাকীয়ে নগঞা ৰাইজৰ মৰম-আদৰ কেতিয়াও পাহৰিব নোৱাৰিম বুলি উল্লেখ কৰে। এই অনুষ্ঠানটিত ভকতগাঁও পঞ্চায়তৰ সভাপতি চাহাবুদ্দিন আহমেদ, শিক্ষক ইছমাইল হুছেইন, সুভাষ ডেকা, ইভাৰাণী দাস, ফাটেমা খাতুন, নৱজ্যোতি বৰা, ৰাজশ্ৰী চৌহান, চালমা ৰুকচানা আহমেদ আদি উপস্থিত থাকে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে