February 1, 2023, 2:29 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

ধুনীয়া দেখিবলৈ কৰা চাৰ্জাৰীয়ে কাল হ’ল অভিনেত্ৰীৰ, ২১ বছৰ বয়সত মৃত্যু

Reporter Name
  • Update Time : Wednesday, May 18, 2022
  • 117 Time View

ধুনীয়া দেখিবলৈ কৰা চাৰ্জাৰীয়ে কাল হ’ল এগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ৷ নিজকে অধিক ধুনীয়া কৰিবলৈ গৈ মৃত্যুক আকোৱালি ল’লে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে। ওজন কমাবলৈ প্লাষ্টিক চাৰ্জাৰী কৰি মৃত্যুক আকোৱালি ল’লে কানাড়া টিভি জগতৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী চেথানা ৰাজ।

অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে সোমবাৰে দৈহিক সৌন্দৰ্য বৃদ্ধিৰ বাবে চৰ্বি নাশ কৰিবলৈ প্লাষ্টিক চাৰ্জাৰীৰ বাবে বাংগালুৰুৰ চেট্টী প্ৰসাধন কেন্দ্ৰলৈ আহে। পৰিয়ালৰ কোনো লোকক অৱগত নকৰাকৈ ২১ বছৰীয়া অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে চেট্টী প্ৰসাধন কেন্দ্ৰত প্লাষ্টিক চাৰ্জাৰী কৰাই।

চাৰ্জাৰী কৰাৰ পিছতে টিভি অভিনেত্ৰী চেথানা ৰাজে পাৰ্শ্বক্ৰিয়া হৈ অসুস্থ হৈ পৰে৷ তাৰ পিছতে বাংগালুৰুৰ কাদে হস্পিতালত মৃত্যু হয়৷ কাদে হস্পিতালত ১৬ মে’ত ভৰ্তি কৰাৰ পিছত লাইপোচাক্সন অস্ত্ৰোপচাৰ কৰাৰ কথা আছিল। পৰিয়ালে অভিযোগ কৰি কয় যে চিকিৎসালয়ৰ অৱহেলাৰ বাবে তেওঁৰ মৃত্যু হয়। আৰক্ষীয়ে চিকিৎসালয়খনৰ বিৰুদ্ধে এটা গোচৰ ৰুজু কৰি তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে।

প্ৰকাশিত খবৰ মতে, দৰৱৰ পাৰ্শ্বক্ৰিয়াৰ ফলত অভিনেত্ৰী চেথানা ৰাজৰ হাওঁফাওঁত তৰল পদাৰ্থ জমা হৈ সংজ্ঞাহীন হয়। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ অৱস্থাৰ ক্ৰমাৎ অধিক অৱনতি ঘটাত প্লাষ্টিক চাৰ্জাৰী কৰা চিকিৎসকেই কাদে হস্পিতালত ভৰ্তি কৰায়। চিকিৎসালত প্লাষ্টিক চাৰ্জাৰী কৰা চিকিৎসকে চেথানা হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হোৱা বুলি মিছা কোৱাত অভিনেত্ৰীগৰাকীক আইচিইউত ৰাখে যদিও মৃত্যুক আকোৱিল লয়৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে