February 1, 2023, 2:39 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

ধাৰত দিয়া টকা বিচাৰি যোৱা ৪০ বছৰীয়া মহিলাক আক্ৰমণ উদণ্ড যুৱকৰ, যোগীঘোপাত চাঞ্চল্য

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, September 6, 2020
  • 164 Time View

দ্বীপজ্যোতি ৰায়, অভয়াপুৰীঃ ৰাজ্যত পুনৰ সংঘটিত হৈছে নাৰী নিৰ্যাতনৰ ঘটনা৷ টকা ধাৰলৈ নি উভতাই নিদিয়াৰ লগতে টকা বিচাৰি যোৱা এগৰাকী ৪০ বছৰীয়া মহিলাক আক্ৰমণ কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে বঙাইগাঁও জিলাত৷ নামনি অসমৰ বঙাইগাঁও জিলাত এগৰাকী মহিলাক শাৰীৰিক নিৰ্যাতন চলোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰি ইতিমধ্যে আৰক্ষীৰ কাষ চাপিছে মহিলাই৷

বঙাইগাঁও জিলাৰ যোগীঘোপাৰ দলনী বিল গাঁৱৰ ইছমাইল হুছেইন নামৰ উদণ্ড লোকজনে ৪০ৰ উৰ্ধৰ মহিলা এগৰাকীক শাৰীৰিক নিৰ্যাতন চলোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে৷ ইছমাইল হুছেইন নামৰ ব্যক্তিগৰাকীক মহিলাগৰাকীয়ে ধাৰত দিয়া ৪০ হাজাৰ টকাৰ বিচৰাৰ ফলত নিৰ্যাতন চলোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে৷

উল্লেখ্য যে, কিছুদিন পূৰ্বে যুৱকজনে মহিলাগৰাকীৰ পৰা ধাৰত নিছিল ৪০ হাজাৰ টকা৷ টকাখিনি বিচৰিলে উভতাই দিম-নিদিম স্পষ্টকৈ নকয় ইছমাইল হুছেইনে৷ তাৰ পিছতে আজি টকা বিচাৰি যোৱাত টকা দিয়াৰ বিপৰীতে শাৰীৰিক নিৰ্যাতন চলাই মহিলাক৷ অশ্লীল গালি-গালাজৰ উপৰিও শাৰীৰিক নিৰ্যাতন চলাই বুলি অভিযোগ কৰে মহিলাগৰাকীয়ে৷ পিছত প্ৰাণৰ ভয়ত মহিলাগৰাকীয়ে দৌৰি পলায়ন কৰি যোগীঘোপা আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দাখিল কৰিছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে