August 8, 2022, 9:45 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি মুকালমুৱাৰ কালাৰচৰত প্ৰধানমন্ত্ৰী আবাস যোজনাৰ গৃহত ব্যাপক অনিয়ম ধেমাজিত ১২ লক্ষাধিক টকাৰ ড্ৰাগছ নিষ্কাশন দৰঙৰ এক লাখ চল্লিশ হাজাৰ পৰিয়ালৰ গৃহত স্বাধীনতা দিৱস পালনৰ ব্যৱস্থা মঙলদৈত ষ্টুডেণ্ট কেডেট কৰ্প’ছ(এছ চি চি)ৰ দৰং জিলা সমিতি গঠন বিশ্বনাথৰ পানীভৰালত বিশ্বনাথ জিলা আৰক্ষীৰ উদ্যোগত নিষিদ্ধ গাঞ্জা দাহ কাৰ্যসূচী বহিঃৰাজ্যত অসমৰ জীয়ৰীৰ ৰহস্যজনক মৃত্যু। ঘৰলৈ আনিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই মৃতদেহ SC আৰু STক অপমান কৰিলে গ্ৰেপ্তাৰ হ’ব আপুনি মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক পুনৰ মন্ত্ৰী পাৰ্থ চট্টোপাধ্যায়ৰ ঘনিষ্ঠৰ ফ্লেটত ২৭ কোটি ৯০ লাখ টকা উদ্ধাৰ

দ্বিতীয় দিনৰ বাবে EDৰ জেৰাৰ সন্মুখীন ছোনিয়া গান্ধী

Reporter Name
  • Update Time : Tuesday, July 26, 2022
  • 20 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ আজি পুনৰ দ্বিতীয় দিনৰ বাবে EDৰ মুখামুখি হৈছে ছোনিয়া গান্ধী৷ ৭০ বছৰীয়া অসুস্থ ছোনিয়া গান্ধীৰ লগত ৰাহুল আৰু প্ৰিয়ংকাও আছে৷ কংগ্ৰেছ দলৰ মুখ্য নেত্ৰী ছোনিয়া গান্ধী নেছনেল হেৰল্ড নামৰ বাতৰি কাকত খনৰ যোগেদি গঠন হোৱা কোম্পানীৰ দ্বাৰা পুঁজিৰ লেনদেন অনিয়ম হোৱাৰ অভিযোগ ছোনিয়া গান্ধীৰ বিৰুদ্ধে৷ ইয়াৰ পূৰ্বেই ৰাহুল গান্ধীও একেটা গোচৰত মুখামুখি হ’ব লগা হৈছিল EDৰ৷ দ্বিতীয় লানি প্ৰশ্নৰ বাবে মঙলবাৰে জেৰা কৰিব EDয়ে৷ ইফালে কংগ্ৰেছ দলে ছোনিয়া গান্ধীৰ বিৰুদ্ধে বিজেপি দলে EDক হাথিয়াৰ হিচাবে ব্যৱহাৰ কৰাৰ অভিযোগ কৰিছে৷ কংগ্ৰেছৰ সাংসদ কে চি বেনুগোপালে ক’য় যে, “কংগ্ৰেছ নেত্ৰী গৰাকীক বদনাম কৰিবৰ বাবেই এই অপচেষ্টা চলোৱা হৈছে আৰু কংগ্ৰেছে শান্তিপূৰ্ণ প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰিছে”৷

 

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে