February 9, 2023, 2:54 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

দুদিন ধৰি নিৰুদ্দিষ্ট নগাঁৱৰ যুৱকৰ অৰ্ধগলিত মৃতদেহ উদ্ধাৰ

Reporter Name
  • Update Time : Monday, September 21, 2020
  • 95 Time View

বেবেজীয়াঃ নগাঁও জিলাৰ জুৰীয়া আৰক্ষী থানাৰ এলেকাৰ উদমাৰীত আজি পুৱা এজন যুৱকৰ অৰ্ধগলিত মৃতদেহ উদ্ধাৰ হয়৷ মৃতদেহটো পূৱ উদমাৰীৰ ইক্ৰামূল হুছেইনৰ (৩৪) বুলি চিনাক্ত হৈছে৷ জানিব পৰা মতে, যোৱা ১৯ ছেপ্তেম্বৰৰ সন্ধিয়াৰে পৰা সন্ধানহীন হৈ আছিল যুৱকজন৷ পৰিয়ালৰ লোকে বিচাৰ-খোচাৰ কৰি যুৱকজনৰ কোনো শুং-সূত্ৰ উলিয়াব পৰা নাছিল ৷ কিন্তু আজি ঘৰৰ কিছু নিলগৰ সোণাই নৈত ওপঙি থকা অৱস্থাত ৰাইজে প্ৰত্যক্ষ কৰে নিৰুদ্দিষ্ট যুৱকজনৰ মৃতদেহ।

লগে লগে অঞ্চলজুৰি হুৱাদুৱা লাগে৷ জুৰীয়া আৰক্ষী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ মৃতদেহ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে নগাঁও ভোগেশ্বৰী ফুকননী অসামৰিক চিকিৎসালয়লৈ প্ৰেৰণ কৰে৷ দুদিন ধৰি সন্ধানহীন হৈ থকা যুৱকজনৰ মৃতদেহ ননৈত উদ্ধাৰ হোৱা ঘটনাক লৈ স্থানীয় অঞ্চলজুৰি ৰাইজৰ মাজত ৰহস্যৰ সৃষ্টি হৈছে৷

যুৱকজনৰ পৰিয়ালৰ লোকে এয়া এক পৰিকল্পিত হত্যাকাণ্ড বুলি দাবী কৰি দুৰ্বৃত্তক কৰায়ত্ত কৰি উচিৎ শাস্তিৰ বাবে আৰক্ষীৰ ওচৰত এজাহাৰ দাখিল কৰিছে৷ অৱশ্যে মৃতদেহৰ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ পিছত আৰক্ষীৰ সঠিক তদন্তৰ দ্বাৰাহে প্ৰকৃত সত্য পোহৰলৈ আহিব৷ সৰবৰহী যুৱকজনৰ অকাল মৃত্যুত স্থানীয় অঞ্চলজুৰি গভীৰ শোকৰ ছাঁ পৰিছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে