May 25, 2022, 12:33 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি গোৱৰ্ধনা আৰক্ষী থানা এলেকাত অঘটনঃ মেচিনত সোমাই ২২ বছৰীয়া শ্ৰমিকৰ মৃত্যু শ্ৰীনগৰত আৰক্ষী জোৱান মালিক চাহিব সৌৰা আনচাৰক গুলীয়াই হত্যা, ৭ বছৰীয়া কন্যা আহত উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সমীপত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কামপুৰত পুনৰ বানত উটি গৈ শিশুৰ মৃত্যু তামিলনাডুত বিজেপি নেতাক গুলীয়াই হত্যা মৃত্যু আহে সংগোপনে, মঙলবাৰৰ পুৱাৰ দৌৰেই হৈ পৰিল শেষবাৰৰ দৌৰ… কোকৰাঝাৰত পুনৰাই নাৱালিকাক ধৰ্ষণঃ তিনি পাষণ্ড আফুৰউদ্দিন, মুস্তাফা, ছামেজউদ্দিন গ্ৰেপ্তাৰ বৰক্ষেত্ৰীৰ চৰাঞ্চল পৰিদৰ্শন কংগ্ৰেছী বিধায়ক দিগন্ত বৰ্মন ৰেকিবুদ্দিন আহমেদ, বসন্ত দাসৰ বিৰোধী একত্ৰিত হ’লে দখল কৰিব পাৰিব ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আসনঃ নাড্ডাৰ ঘৰত বিজেপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক অসম আন্দোলনৰ সক্ৰিয় কৰ্মী-সমাজসেৱক থানেশ্বৰ বৰাৰ মৃত্যু, মুখ্যমন্ত্ৰীৰ শোক প্ৰকাশ

দিল্লীৰ মুখ্যমন্ত্ৰী অৰবিন্দ কেজৰিৱালৰ ঘৰত আক্ৰমণ

Reporter Name
  • Update Time : Wednesday, March 30, 2022
  • 57 Time View

দিল্লীৰ মুখ্যমন্ত্ৰী অৰবিন্দ কেজৰিৱালৰ ঘৰত আক্ৰমণ৷ নিৰাপত্তাৰ বেহু ভাঙি একাংশ লোকে কেজৰিৱালৰ ঘৰত আক্ৰমণ কৰে৷ উপ-মুখ্যমন্ত্ৰী মণীষ ছিছোদিয়াই অভিযোগ উত্থাপন কৰি কয় যে বিজেপিৰ গুণ্ডাই আক্ৰমণ কৰিছে৷ বিজেপিয়ে অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যা কৰিব বিচাৰিছে বুলি অভিযোগ আনে মণীষ ছিছোদিয়াই৷ চিচিটিভি কেমেৰাত আৱদ্ধ হৈছে সকলো দৃশ্য৷ উপ-মুখ্যমন্ত্ৰী মণীষ ছিছোদিয়াৰ টুইট মতে, অসামাজিক লোকে আক্ৰমণ কৰিছে৷ কেজৰিৱালৰ ঘৰত আক্ৰমণ কৰে আৰু নিৰাপত্তাৰক্ষীৰ বাধা ভাঙি গেটত থকা গেটবোৰ ভাঙি পেলোৱা হৈছে। দিল্লীৰ উপ মুখ্যমন্ত্ৰী মনীষ চিছোদিয়াই অভিযোগ কৰিছে যে পঞ্জাৱত আপৰ বিপুল বিজয়ৰ পিছত বিজেপিয়ে অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যা কৰিব বিচাৰে। আজি আৰক্ষীৰ উপস্থিতিত বিজেপিৰ গুণ্ডাসকলে মুখ্যমন্ত্ৰী অৰবিন্দ কেজৰিৱালৰ ঘৰত উপস্থিত হয়। তেওঁলোকে নিৰ্বাচনত অৰবিন্দ কেজৰিৱালক পৰাজিত কৰিবলৈ সক্ষম নহয়৷ তেওঁক হত্যা কৰিব বিচাৰে। তেওঁলোকে ইচ্ছাকৃতভাৱে আৰক্ষীক লৈ গৈছিল, বাধাটো ভাঙিছিল। এই ক্ষেত্ৰত তেওঁলোকে বিপদজনক খেল খেলি আছে। ৰাজনীতি হৈছে এক অজুহাত, ই এক পোনপটীয়া অপৰাধমূলক বিষয়। গুণ্ডাসকলে এনেদৰে কোনো মুখ্যমন্ত্ৰীৰ ঘৰত উপস্থিত হ’ব পাৰিবনে?

কাশ্মীৰি পণ্ডিতৰ পলায়নক লৈ নিৰ্মিত ছবিখনৰ প্ৰচাৰ বিজেপিয়ে কৰা বুলি উল্লেখ কৰি ছবিখনৰ কৰ মুক্ত কৰাৰ বিপৰীতে ইউটিউবত আপলোড কৰি দিলে সকলোৱে ফ্ৰিতে চাব পাৰিব বুলি কোৱাৰ পিছতে বিজেপিৰ ব্যাপক সমালোচনাৰ সন্মুখীন হৈছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱাল৷ বিজেপিৰ বিভিন্ন নেতাই অৰবিন্দ কেজৰিৱালক সমালোচনা কৰাৰ সময়তে আজি আক্ৰমণৰ ঘটনা সংঘটিত হয়৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে