February 9, 2023, 1:11 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

দিনৰ ২ বজাক শেষকৃত্য সম্পন্ন কৰা হ’ব প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি-ভাৰত ৰত্ন প্ৰণৱ মুখাৰ্জীৰ

Reporter Name
  • Update Time : Tuesday, September 1, 2020
  • 110 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ আজি দিনৰ ২ বজাক শেষকৃত্য সম্পন্ন কৰা হ’ব প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি, ভাৰত ৰত্ন প্ৰণৱ মুখাৰ্জীৰ৷ ৰাষ্ট্ৰীয় মৰ্যদাৰে কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰে দিল্লীস্থিত লোধী ৰ’ড শ্মশানত শেষকৃত্য সম্পন্ন কৰা হ’ব দেশৰ বিশিষ্ট লোকগৰাকীৰ৷ সোমবাৰে আবেলি ৮৪ বছৰ বয়সত মৃত্যুক আকোৱালি লোৱা ভাৰতৰত্ন মুখাৰ্জীৰ মৃতদেহ দিল্লীস্থিত চৰকাৰী আৱাসত ৰখাৰ ব্যৱস্থা কৰিছে৷ চৰকাৰী আৱসাত শেষ শ্ৰদ্ধা জ্ঞাপন কৰিব পাৰিব৷ পুৱা ১১ বজাৰ পৰা এঘণ্টা সময় শেষ শ্ৰদ্ধাঞ্জলি যাচিব পাৰিব বিভিন্ন লোকে৷ আনহাতে পুৱা ৯.১৫ বজাৰ পৰা ১০ বজালৈ চৰকাৰৰ বিশেষ লোকসকলে শেষ শ্ৰদ্ধাঞ্জলি যাচে প্ৰণৱ মুখাৰ্জীক৷ ইতিমধ্যে ৭ দিনীয়া ৰাষ্ট্ৰীয় শোক ঘোষণা কৰিছে কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰে। চৰকাৰী-বেচৰকাৰী অনুষ্ঠান-প্ৰতিষ্ঠানত অৰ্ধনমিত হৈ থাকিব ৰাষ্ট্ৰীয় পতাকা।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে