February 1, 2023, 2:36 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

দিচাংমুখত বিজেপিৰ জনজাতি খেলুৱা গ্ৰাম্য মণ্ডলৰ কাৰ্যনিৰ্বাহক

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, June 4, 2022
  • 55 Time View

ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ শিৱসাগৰ জিলা জনজাতি খেলুৱা গ্ৰাম্য মণ্ডলৰ প্ৰথমখন কাৰ্যনিৰ্বাহক সভা অনুষ্ঠিত হয়৷ দিচাংমুখৰ প্ৰয়াত ছাত্ৰ নেতা অনিল পাংগিং সোঁৱৰণী প্ৰেক্ষাগৃহত অনুষ্ঠিত গ্ৰাম্য মণ্ডলৰ সভাপিত বাবুল ডাৰিগে সভাপতিত্ব কৰে৷ সভাৰ আঁতধৰে সম্পাদক জিতেন্দ্ৰ য়েইনে৷ সভাত বিজেপিৰ নেত্ৰী সুৰভি ৰাজকুঁৱৰী, বিজেপিৰ জিলা সম্পাদক প্ৰণৱ চেতিয়া, আইটিডিপিৰ চেয়াৰমেন ৰেৱকান্ত মিলি, খেলুৱা মণ্ডলৰ সভাপতি ৰুবুল বড়া, শিৱসাগৰ জিলা অন্যান্য পিছপৰা শ্ৰেণীৰ অধ্যক্ষ হেমন্ত গগৈ, জনজাতি মৰ্চাৰ জিলা সভাপতি সুবিৰ মেচ, সাধাৰণ সম্পাদক প্ৰদীপ ৰঞ্জন মিলি, প্ৰভাৰী প্ৰদীপ কুমাৰ দেউৰী, জয়মতী মণ্ডলৰ জনজাতি মৰ্চাৰ সভাপতি জিনয়ং কন্যাক, দিচাংমুখ গাঁও পঞ্চায়তৰ উপ-সভানেত্ৰী মুকুতি টায়ে, ৱাৰ্ড সদস্যা চিত্ৰলেখা মিলি উপস্থিত থাকে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে